Tomasz Michalski,
futureghost(at)wp.pl [ 23 Lipiec 2010 ]
Jestem zachwycony zarówno pierścionkiem, jak i firmą WĘC, która go wykonała.
Pierścionek to prawdziwe arcydzieło, które jako jedyne spośród tysięcy propozycji spełniło moje oczekiwania. Wykonanie najwyższej jakości, żadnych niedoróbek, ideał w każdym calu!
Firma WĘC dołożyła wszelkich starań, aby spełnić moje prośby: miałem możliwość wyboru kilku różnych kamieni szlachetnych do tego samego modelu pierścionka, koloru złota itp.
Kontakt mailowy i telefoniczny był doskonały. Otrzymywałem pełne informacje o postępach zamówienia, nie było problemu nawet ze zdjęciami przykładowych pierścionków, czy oprawianych kamieni. W rozmowie telefonicznej wyjaśniono mi wszystkie wątpliwości, doradzono, zasugerowano rozwiązania...Wszystko to w przemiłej atmosferze.
Firma WĘC wykonała też grawerunek, na którym mi bardzo zależało, mimo iż ten model pierścionka nie był do tego celu przeznaczony.
Przekonałem się, że w firmie WĘC pracują prawdziwi Jubilerzy z powołania- Jubilerzy przez duże "J"!
dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
|