Kolekcja Noctis - pierścionki zaręczynowe z czarnego złota

( ilość produktów: 26 )

Noctis

kolekcja Węc-Twój Jubiler

 

Mistyczne piękno nocy stało się dla nas inspiracją, którą zdecydowaliśmy się przełożyć na sztukę jubilerską. Czarne szafiry, diamenty oraz cyrkonie w połączeniu ze złotem w rodowanej czarnej powłoce, to synteza tworząca kolekcję „Noctis”. Jej charakter doskonale wpisuje się w tajemnicze oblicze nocy, ale także w gust Kobiet kochających niepowtarzalną biżuterię.

Noc kryje wiele tajemnic. Kolekcja Noctis będzie Twoim personalnym sekretem.

 

„Noctis” jako kolekcja zbierająca w sobie jednolicie czarną biżuterię, dedykowana jest paniom ceniącym unikaty. Sprawdzą się one idealnie nie tylko jako okazjonalne dodatki, ale także na co dzień, oddając niepowtarzalny charakter właścicielki. Białe złoto pokryte czarnym rodem zachowując swój blask, pewnie reprezentuje oryginalność.

 

 

 

Tajemniczy blask kamieni

Szlachetny kamień o ciemnej barwie stanowi doskonałe dopełnienie tej szczególnej biżuterii, która w swojej wyjątkowości staje się coraz bardziej popularna.

Interesują Cię pierścionki zaręczynowe z „czarnego złota”? W takim razie Kolekcja Noctis jest właśnie dla Ciebie. Tworzy ją biżuteria, na którą składają się czarne szafiry, diamenty oraz cyrkonie w połączeniu ze złotem w rodowanej na czarno powłoce. Pierścionki zaręczynowe właśnie w takim wydaniu są nie tylko dowodem prawdziwego kunsztu jubilera Węc, ale też kluczem do serca wybranki.

Pierścionki zaręczynowe z „czarnego złota — kolekcja Noctis

Nasz sklep jubilerski dba o to, by każdy mógł znaleźć tu biżuterię odpowiadającą jego potrzebom. Jeśli szukasz wyrobu, który wyróżnia się prawdziwą unikalnością, pierścionek zaręczynowy z „czarnego złota” będzie odpowiednim wyborem. Białe złoto, które pokrywa czarna warstwa rodu, zachowuje swój blask, a jednocześnie prezentuje się niezwykle oryginalnie. Doskonałe uzupełnienie pierścionków zaręczynowych z „czarnego złota” tworzą szlachetne kamienie o czarnej barwie. Na równie ciekawe propozycje możesz liczyć, wybierając oryginalne pierścionki zaręczynowe, które obejmuje kolekcja Muscari i kolekcja Lilium.

Poza pierścionkami zaręczynowymi z „czarnego złota”, mamy także pierścionki ze złota, na które składają się takie wyroby jubilerskie jak:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.89 / 5.00 499 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-02
  Super :))
  2024-02-05
  Medalik sw. Franciszka jest ładnie wykonany
  pixel