Biżuteria z szafirem

( ilość produktów: 217 )

Biżuteria z szafirami hipnotyzuje swoim wyglądem. Sklep jubilerski i pracownia Węc to miejsca, w których znajdziesz tworzone ze starannością i zaangażowaniem ozdoby z niebieskim kamieniem. Kolczyki, pierścionek czy naszyjnik z szafirem uzupełnią zarówno codzienną, jak i wyjątkową kreację. Oferujemy bowiem nie tylko biżuterię o wyrafinowanych wzorach i ozdobioną najdroższymi kamieniami szlachetnymi, lecz także modele bardziej minimalistyczne i delikatne. Bez względu na to, czy interesują Cię pierścionki z niebieskim szafirem, czy może mniej kojarzonym i rzadziej spotykanym białym minerałem, znajdziesz u nas właściwy model

Biżuteria z szafirami – różnorodność modeli

Biżuteria z szafirem od jubilera to nigdy nienudzący się dodatek do stroju. Niebieskie oczko o kolorze nieba jest ponadczasową ozdobą, która dodaje szyku i elegancji każdej stylizacji. W sklepie Węc znajdują się pierścionki, naszyjniki i kolczyki z szafirem wykonane z żółtego, białego oraz różowego złota. Oferujemy też modele łączące w sobie dwa kruszce – tego rodzaju złota biżuteria z kamieniami szlachetnymicharakteryzuje się nowoczesnym i ciekawym wyglądem. W naszym asortymencie posiadamy m.in.:

  • pierścionki z szafirami i diamentami lub brylantami,
  • pierścionki z białym szafirem i cyrkoniami lub brylantami,
  • pierścionek zaręczynowy z białego złota z szafirem,
  • subtelne oraz odważne wisiorki z szafirem,
  • złote kolczyki z szafirem w formie wiszącej lub wkrętów.

Biżuteria z szafirami i kamieniami szlachetnymi, takimi jak brylanty, diamenty i cyrkonie, przyciąga spojrzenia niepowtarzalnym blaskiem.

Biżuteria z szafirem – znaczenie kamienia

Bez względu na to, czy interesuje Cię pierścionek zaręczynowy z szafirem, obrączka, naszyjnik czy złote kolczyki, warto zdecydować się na biżuterię z niebieskim kamieniem ze względu na jego znaczenie. Szafiry mają długą, sięgającą wstecz aż do starożytności historię. Wtedy już bowiem łączono ich posiadanie ze szczęśliwym i spokojnym życiem. Ponadto biżuteria z szafirami symbolizuje czystość, skromność i wierność. Pięknemu, niebieskiemu kamieniowi przypisuje się również wiele tajemniczych właściwości, do których zalicza się m.in. zdolność leczenia chorób.

Pierścionki, kolczyki i naszyjniki z szafirem – wyjątkowa i trwała biżuteria

Nasze złote kolczyki z szafirem, obrączki, naszyjniki i pierścionki są ozdobione kamieniem o odcieniu niebieskiego królewskiego. To najcenniejszy kolor tego minerału. Ponadto biżuteria z szafirami i innymi kamieniami szlachetnymi od jubilera Węc jest wykańczana ręcznie z największą uwagą i starannością. W związku z tym będzie cieszyć swoim szlachetnym wyglądem i towarzyszyć Ci podczas różnych wyjść przez lata. W razie uszkodzenia wyrobu oferujemy serwis gwarancyjny. Prowadzimy bowiem pracownię, w której naprawiamy pierścionki czy zawieszki z szafirem.

Sprawdź najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe – nie tylko pierścionki z szafirami, lecz także ze szmaragdami czy tanzanitem. Warta uwagi jest też ekskluzywna biżuteria z diamentami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 530 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-03
doskonała obsługa, biżuteria jest po prostu piękna
2024-06-24
świetny prezent, starannie wykonany
pixel