O firmie

Drodzy Państwo! 

Wiemy, że zakup biżuterii jest wyjątkową czynnością i wiąże się także z emocjonalnymi przeżyciami i tymi dobrymi (euforia, podniecenie), ale i tymi negatywnymi (lęk, stres).

Jeśli poszukujecie więc firmy, dającej Wam pewność, że transakcja odbędzie się bezpiecznie a zarazem w bardzo przyjemnych i satysfakcjonujących procesach sprzedażowych to pragnę Was serdecznie powitać. Dobrze trafiliście;).

Może nas do tej pory nie znaliście, ale możecie być pewni, że uda nam się uzyskać także Wasze zaufanie, gdyż jesteśmy firmą rodzinną, która dba o rodzinne więzi;) - chętnie doradza, chętnie pomaga i która opiekuje się klientem od pierwszego z nim kontaktu poprzez wiele lat dalszej współpracy.

Dzięki nam zakup biżuterii będzie wiązał się tylko i wyłącznie z pozytywnymi emocjami.

Przygodę z jubilerstwem w latach 70-tych rozpoczął nasz tato - Adam Węc. Nie miał łatwo- sprzedaż biżuterii w latach totalitaryzmu wiązała się bardzo często z ciekawymi wyzwaniami. Na szczęście te lata mamy już za sobą i Nam jego synom (Arturowi i Grzegorzowi) jest już znacznie łatwiej. Ciekawe wyzwania w dalszym ciągu się pojawiają, ale już w bardziej przyjemniejszych odsłonach.

Chcielibyśmy, abyście poznali nas i nasz zespół nieco bliżej, bo to pierwszy krok do zaufania i owocnej dobrej współpracy. Zatem po kolei: 

 

Artur Węc

Jak to się mówi- człowiek na właściwym miejscu. Jak to zwykle przy umysłach ścisłych bywa, czasem rzadko się uśmiecha, ale ma wspaniałe pomysły. Między innymi to dzięki Niemu możecie lepiej się z nami kontaktować przez INTERNET.

Zajmuje się również rozwojem działu projektowego i pracowni.

Małgorzata Suchan

Pełna energii i pomysłów. Czuwa nad widocznością naszej firmy w przestrzeni. Tworzy dla Was promocje i wyjątkowe oferty, oraz wciąż poszukuje nowych kanałów kontaktu. Jeżeli to możliwe naciska na skracanie terminów realizacji oraz podsuwa rozwiązania czy kreatywne sugestie.

Jeżeli chcecie z nami współpracować najlepiej na początku kontaktować się z Małgorzatą.

Śp. Grzegorz Węc [1970-2018]

Teraz kilka słów o Grzegorzu... który niestety jest już po drugiej stronie życia. Grześ współtworzył firmę od samego jej początku, od zalążka. 

Uwielbiał pracować z kamieniami, mawiał że „każdy kamień ma duszę. Trzeba tę duszę tylko z niego i pozwolić jej zabłysnąć na palcu!”

Oto nasz zespół:

PRACOWNIA:

Tomasz, Sebastian, Tadeusz, Artur

Tutaj właśnie łączymy rzeczywistość z marzeniami. Tu pracują ludzie, dla których kamienie to pasja i odwieczna tajemnica, a złoto jest materiałem służącym tworzeniu piękna.

 

SKLEP:

Kraków: Anna, Dominik, Małgorzata, Tadeusz, Artur

Krzeszowice: Tadeusz, Małgorzata

To nasi specjaliści w doradzaniu klientom. Zajmują się również bezpośrednią współpracą z naszymi dostawcami i kontrahentami. Dobierają nowe produkty, sprawdzają ich praktyczność oraz jakość. Mają ciekawe pomysły, anielską cierpliwość, a przede wszystkim lubią to co robią.

Ważnym wydarzeniem w naszej firmie było utworzenie INTERNETOWEGO SKLEPU ( 2002-2003 r.), dzięki któremu teraz z ofertą możemy dotrzeć do olbrzymiej ilości klientów.  Dokładniej poznajemy  potrzeby naszych klientów i dla nich dopasowujemy nasz asortyment. 

Czy nam się udaje? - Myślę, że reklamą są tutaj nasi zadowoleni klienci.

 

SERWIS INTERNETOWY:

Dominik, Artur

Jest to miejsce gdzie znajduje się obsługa naszych serwisów internetowych oraz z nimi związanych social mediów. Początki były trudne, ale jak to z młodymi- szybko się uczą, tryskają humorami i nigdy się nie męczą!

To oni sprawnie i bezpiecznie prowadzą Was przez nasz system sklepu online, odpowiadają na Wasze pytania. Opiekują się Wami i Waszymi zamówieniami złożonymi online; trzymają rękę na pulsie, aby wszystko było dobrej jakości, spakowane i wysłane na czas.

 

Dział PROJEKTOWY I GRAFICZNY:

Maria, Sebastian

Wsłuchując się w głosy naszych klientów w 2009 roku wdrożyliśmy nowatorską technologię, dzięki której możemy przygotować prawie każdy wymyślony przez naszych klientów model pierścionka, kolczyków czy wisiorków i wielu innych wyrobów.

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu 3D jest możliwe stworzenie własnych indywidualnych kolekcji biżuterii.

 

 Nagroda Innovator Małopolski

W 2009 r. firma Węc – Twój jubiler, została laureatem programu „INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2009” w kategorii małych przedsiębiorstw, za wprowadzenie pierwszej w Polsce technologii projektowania i wykonawstwa biżuterii dla klientów indywidualnych przy zastosowaniu technologii żywicy światłoutwardzalnej, organizowanego przez rektora Politechniki Krakowskiej przy honorowym patronacie m.in. Ministerstwa Gospodarki i Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Lata 2009 - dziś

Przez kolejne lata staraliśmy się systematycznie rozwijać nasze umiejętności sprzedażowe, techniczne i interpersonalne uczestnicząc w kolejnych szkoleniach i projektach badawczo- projektowych.

W kolejnych latach powiększaliśmy i uposażaliśmy naszą pracownię złotniczą i do niej zakupiliśmy także kompletną linię technologiczną do odlewania form złotniczych. 

Również ze względu na dynamiczny wzrost ilości zamówień projektowych zwiększyliśmy liczbę pracowników w dziale projektowo- graficznym.

Chcemy dalej się rozwijać, więc pewnie kolejne projekty zarówno wew. firmy jak i szkolenia poza nią na pewno jeszcze przed nami. 

Czym kierujemy się w naszym działaniu:

Nasze wartości:

Człowiek sam w sobie jest dla nas wartością a ponadto w stosunku do klienta obowiązuje zasada 3 x K !!!

  • Klient - któremu doradzamy w sposób fachowy i rzetelny.
  • Klient- którego nie pozostawiamy z problemem.
  • Klient- któremu dajemy powody , aby do nas wrócił.

 

Nasze cele:

  • Komunikacja - poprzez dobrą komunikację poznajemy klienta, a klient nas. Dostosowujemy się do Jego potrzeb, a także doradzamy przy wyborze.
  • Rzetelność - zarówno sobie jak i naszym produktom stawiamy wysokie wymagania, po to aby wyroby, których patronuje marka- Węc Twój Jubiler nie tylko cieszyły oko, ale również kojarzyły się z jakością i dobrym stylem.
  • Kreatywność - co prawda sami podlegamy procedurom, ponieważ jest to konieczne do funkcjonowania  firmy, jednak potrafimy być elastyczni; lubimy wyzwania i działanie niekonwencjonalne, aby za każdym razem usatysfakcjonować naszego klienta.     

 

Nasza filozofia:

  • Pracujemy na naszą markę każdego dnia. Staramy się dbać o Was i wasze zamówienia, bo robiąc zakupy w naszej firmie po części stajecie się naszą jubilerską rodziną a o rodzinę trzeba dbać.
  • Zmieniamy nasze myślenie i dostosowujemy się do potrzeb Klienta. Potrzeby klienta są różne, ale nasze podejście do każdego klienta jednakowe: FACHOWE!.
  • Chcemy być szczęśliwymi ludźmi a jest się szczęśliwym jeśli robi się to co kocha. Nasza praca naprawdę nas uszczęśliwia. 

Drodzy Państwo! To dla Was pracujemy i chcemy być najlepsi w naszej branży

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-30
Wszystko ok. Kontakt super. Medalik i łańcuszek piekny
2024-04-28
Wszytko super, dziękuję
pixel