Obrączki klasyczne z białego złota

( ilość produktów: 2 )

Niesłabnącą popularnością cieszą się różnego rodzaju klasyczne obrączki. Białe złoto to wariant coraz częściej wybierany przez młode pary. Obrączki ślubne złote to ponadczasowy, tradycyjny wybór. Natomiast obrączki ślubne z białego złota to świetna alternatywa dla osób, które pragną odstąpić od żółtej wersji, lecz równocześnie chciałyby pozostać przy eleganckiej prostocie.

Białe złoto w obrączkach ślubnych

Obrączki z białego złota swój unikatowy kolor zyskują dzięki stopieniu żółtego złota z innym metalem, takim jak nikiel, palladium, platyna czy srebro. Im więcej dodatku w złocie, tym bielszy kolor biżuterii. Ze względu na to połączenie, obrączki powstające z białego złota są bardziej odporne na ścieranie, niż ich żółty odpowiednik. W ostatnim kroku obrączka jest pokrywana cienką warstwą rodu, co zapewnia dodatkową ochronę.

Pierwsze obrączki ślubne z białego złota znaleźć można było już w dziewiętnastym wieku. Białe złoto szerszą popularność zyskało dopiero w latach dwudziestych XX wieku. Wtedy to właśnie jubilerzy wypromowali je jako zamiennik platyny. Dodatkowym atutem jest uniwersalność tej obrączki - białe złoto pasuje do wszystkich odcieni karnacji. Niezwykle wyjątkowo prezentuje się zwłaszcza na jasnych, różowych tonach.

Zdobienia obrączek ślubnych z białego złota

Ulubionym dodatkiem do obrączek ślubnych opartych o białe złoto od lat były diamenty. Niezastąpiony blask kamienia w obrączkach ślubnych z białego złota z diamentami i z cyrkoniami zapewnia luksusowy wygląd biżuterii. Również obrączki ślubne z grawerem stanowią nieodzownie wybierany wariant - delikatne wzory wyryte w srebrzystym złocie prezentują się nad wyraz elegancko.

Sklep jubilerski Węc oferuje Ci obrączki ślubne klasyczne, wśród których znajdziesz proste, półokrągłe obrączki z białego złota. Zapewniamy możliwość wykonania grawerunku na obrączce, a na każdą z nich obowiązuje 24-miesięczna gwarancja. Koneserom odważniejszych opcji polecamy obrączki dwukolorowe i obrączki ślubne nietypowe. Zapraszamy do zapoznanie się z naszą pełną ofertą

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.89 / 5.00 499 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-03-18
  Produkt dostarczony zgodnie z zamówieniem i na czas.
  2024-01-31
  good job
  pixel