Pierścionki z diamentami certyfikowanymi F/VVS1 oraz G/Si1

( ilość produktów: 23 )

Kolekcja w której samodzielnie dobierzesz diament certyfikowany w międzynarodowych laboratoriach

Diamenty certyfikowane są oferowane w systemie giełdowym. Pula dostępnych kamieni cały czas podlega zmianom dostępności oraz cen. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia wyszukujemy najlepiej pasujący kamień, który ma najlepsze parametry (nie mniejsze niż podane w opisie), a ponadto jest aktualnie dostępny w przyjętym zakresie cenowy.

Dowiedz się więcej o certyfikacji GIA 

Masz wpływ na jakość wybranego przez siebie brylantu

Brylantu dla Ciebie szukamy wybierając te przebadane w jednym z renomowanych laboratoriów międzynarodowych. Są to GIA, IGI, oraz HRD.

W międzyczasie skupiamy się na przygotowaniu pierścionka. Gdy wyrób jest już gotowy i ocechowany, a zamówiony kamień zostaje dostarczony, całość trafia na warsztat mistrza złotnictwa. Tutaj oprawa zostaje dopasowana do średnicy i wysokości brylantu, a sam kamień w niej zakuty. Jeszcze tylko kontrola jakości i gotowy pierścionek może trafić w Twoje ręce. Wraz z nim otrzymujesz nasz certyfikat firmowy z opisem wyrobu oraz oprawionego kamienia, oraz certyfikat międzynarodowego laboratorium który szczegółowo opisuje i poświadcza oryginalność oraz jakość oprawionego diamentu. Na Twoje życzenie możemy wyszukać dowolny kamień i przygotować pierścionek z diamentem o praktycznie dowolnych parametrach. Sprawdź naszą biżuterię z diamentami!

Jakie rodzaje diamentów przygotowaliśmy dla Ciebie?

Wstępnie wybraliśmy dwa zakresy jakościowe diamentów oferowane w standardowych modelach. obydwa mieszczą się w wyższych zakresach jakościowych, i wspaniale będą wyglądać w pierścionku zaręczynowym, czy każdym innym pierścionku z diamentem który będzie wyśmienitym prezentem na wyjątkową okazję.

Pierścionki z diamentami najwyższej jakości:

 1. Barwa kamienia minimum: F
 2. Czystość kamienia minimum: VVS1
 3. Szlif, symetria oraz wykończenie minimum: bardzo dobrej

Pierścionki z diamentami powyżej średniej jakości:

 1. Barwa kamienia minimum: G
 2. Czystość kamienia minimum Si1
 3. Szlif, symetria oraz wykończenie minimum: dobre 

 

Co się kryje pod oznaczeniami barwy i czystości diamentu?

Barwa F - znajduje się w górnej granicy skali. Kamienie te zaliczają się do grupy bezbarwnych. 

Wyższe barwy to jedynie E oraz D.

Czystość VVS1 - to również najwyższa grupa czystości diamentów. Kamienie te posiadają bardzo małe inkluzje trudne do dostrzeżenia pod 10-krotnym powiększeniem. 

Wyższe na skali czystości są jedynie IP, oraz FL.

Barwa G - na wykresie odcieni znajduje się tuż przed kamieniem bezbarwnym. Może go charakteryzować delikatne zabarwienie. 

Lepsze jakościowo są kamienie oznaczone F, E oraz D. 

Czystość Si1 - oznacza małe zanieczyszczenia w większości przypadków niewidoczne gołym okiem. natomiast zawsze dostrzegalne przy 10-krotnym powiększeniu. 

Wyżej od nich znajdują się kamienie oznaczone VS, VVS, IF oraz FL.

 

Z przyjemnością znajdziemy indywidualnie dobrany dla Ciebie brylant

 

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.89 / 5.00 523 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-06-16
  Zyczylbym sobie o innym klientom takiej obslugi i uslugi zawsze i wszedzie . Bardzo profesjonalny kontakt a usluga na najwyzszym poziomie !!!! Nie bede sie rozpisyeal . Kupcie tutaj raz a zswsze bedziecie wracac .
  2024-05-23
  Prześliczny wisiorek tarcza z łańcuszkiem. Polecam
  pixel