Gwarancja Trusted Shops

 

Zakupy w naszym sklepie są co najmniej tak bezpieczne jak w sklepie tradycyjnym, a dodatkowo wygodniejsze!

 

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie www.WEC.com.pl jest na najwyższym poziomie co gwarantuje proces certyfikacji który jest corocznie przeprowadzany przez Trusted Shops  http://www.trustedshops.pl

 

Certyfikat EUROLABEL

  

Przedstawicielstwo w Polsce

Trusted Shops GmbH
Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa

Siedziba firmy

Trusted Shops GmbH
Subbelrather Strasse 15c
50823 Kolonia, Niemcy

Tel.: +48 22 462 6400


  

 

Co gwarantuje Konsumentowi Certyfikat Trusted Shops?

 

Trusted Shops to europejski znak zaufania handlu elektronicznego dla Konsumentów i Sprzedawców. Został stworzony dla zapewnienia Konsumentowi zaufania, którego potrzebuje przy korzystaniu z elektronicznych systemów sprzedaży zdalnej. Służy także jako poświadczenie zaufania konsumenckiego w transakcjach ponadgranicznych na terenie Unii Europejskiej. 

 

Widząc Znak Trusted Shops, konsument może być pewien, że otrzyma solidne i godne zaufania usługi, oraz że:

 • warunki sprzedaży są zrozumiałe i opisane na witrynie,
 • sklep respektuje przepisy o ochronie danych osobowych,
 • produkt będzie dostarczony zgodnie z zamówieniem,
 • w przypadku nieprawidłowości transakcji będzie zastosowana procedura rozpatrywania skargi.
 • Sklepy internetowe posiadające certyfikat Trusted Shops posiadają gwarancję zwrotu pieniędzy, w przypadku braku dostawy, lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy.


 

Rys. 1 Aby uzyskać gwarancję należy po złożeniu zamówienia wcisnąć link rejestracji:

 

Trusted Shops

 

 

 

 


 

 

Możliwość zwrotu towaru

 

Stosujemy standardy wyższe niż przewidziane w prawie polskim w związku z czym umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 24 dni od daty otrzymania przesyłki.

 

 

Ubezpieczenie przesyłek wartościowych.

 

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie musisz obawiać się, że na przykład stracisz pieniądze, które przedpłaciłeś na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

  

 

Przejrzystość informacji.

 

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie WĘC-Twój Jubiler Grzegorz Węc i Artur Węc S.C. - właścicielu sklepu WEC.com.pl. Niczego nie ukrywamy bo działamy uczciwie oraz nie mamy czego się wstydzić.

  

 

Ochrona danych osobowych.

 

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Baza klientów i użytkowników serwisu jest zarejestrowana w GIODO pod numerem księgi: 078929.

  

 

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

 

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży ratalnej jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat wydany przez CERTUM - Powszechne Centrum Certyfikacji www.certum.pl prowadzone przez Unizeto Technologies SA w Szczecinie. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę "kłódki" na pasku okna przeglądarki.

 

 


 

  

Rys. 2 Narzędzia do składania reklamacji, lub zwrotu w panelu klienta.

 

panel klienta

 

 

 

 

 


 

 

Pewność firmy

 

Firma WĘC-Twój Jubiler Grzegorz Węc i Artur Węc S.C. istnieje od 1999 r. Jest ona kontynuatorką powstałej w 1990r Pracowni Złotniczej Grzegorz Węc.

W naszym działaniu kierujemy się ponizszymi zasadami:

  

 

WARTOŚCI !!!

 

Człowiek sam w sobie jest dla nas wartością. W stosunku do klienta obowiązuje więc zasada 3 x K !!!

 • Klient- któremu doradzamy w sposób fachowy i rzetelny.
 • Klient- którego nie pozostawiamy z problemem.
 • Klient- któremu dajemy powody , aby do nas wrócił.

 

 

CELE:

 

 • Komunikacja - poprzez dobra komunikację poznajemy klienta, klient nas. Dostosowujemy się do Jego Potrzeb, doradzamy przy wyborze.
 • Rzetelność - zarówno sobie jak i naszym produktom stawiamy wysokie wymagania, po to aby wyroby, których patronuje marka- Węc nie tylko cieszyły oko, ale również kojarzyły się z jakością i dobrym stylem.
 • Kreatywność - co prawda sami podlegamy procedurom, ponieważ jest to konieczne do funkcjonowania  firmy, jednak potrafimy być elastyczni; lubimy wyzwania i działanie niekonwencjonalne, aby za każdym razem usatysfakcjonować naszego klienta.     

 

 

FILOZOFIA

 

 • Praca jest jednym z czynników warunkujących naszą aktywność. Jeżeli robi się to co się lubi można rzec że jest się szczęśliwym wśród ludzi.
 • Pracujemy na naszą markę każdego dnia. Klienci mogą odejść,  ale powracają. Jesteśmy dobrzy w tym co robimy i czerpiemy satysfakcję.
 • Zmieniamy nasze myślenie i dostosowujemy się do Jego potrzeb. Potrzeby klienta są różne ale nasze podejście jednakowe: FACHOWE!

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

 

 

 

 
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 506 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
2024-04-02
Super :))
pixel