Gwarancja

Dokonując zakupów biżuterii w naszym sklepie możesz być całkowicie pewien wysokiej jakości jej wykonania oraz 100%-owej satysfakcji z samego zakupu. 

 

Gwarancja Firmy WĘC - Twój Jubiler

 

Przy zakupie produktu w sklepie WĘC – Twój Jubiler, otrzymujesz od nas 2-letnią gwarancję, która obejmuje jakość i solidność wykonania. 
W tym czasie gwarantujemy bezpłatne usuwanie wad technologicznych biżuterii. Do wad technologicznych nie zalicza się uszkodzeń mechanicznych.

Dodatkowo - w ciągu miesiąca od odbioru - oferujemy bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka i obrączki. 
Więcej na temat Napraw i Zmian Rozmiaru TUTAJ 

 

Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

 

Jeżeli po zakupie naszego produktu uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, do 24 dni od otrzymania przesyłki możesz go nam odesłać, a my zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty za wyrób !
Jedyny koszt jaki poniesiesz w takiej sytuacji to koszt przesyłki. 
Pamiętaj: Nie musisz podawać przyczyny zwrotu!
* Gwarancja nie dotyczy produktów wykonywanych na specjalne zamówienie oraz z wykonanymi na życzenie klienta przeróbkami lub napisami! 

Gwarancja Zapewnienia Jakości

  

Zdajemy sobie sprawę, że coś tak eleganckiego jak biżuteria musi być wykonana z największą starannością.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości. Na ostatnim etapie produkcji każdy nasz wyrób jest dokładnie sprawdzany odnośnie specyfikacji zamówienia oraz wysokich standardów jakości naszej firmy. Dodatkowa inspekcja odbywa się tuż przed wysyłką biżuterii do naszych klientów. 

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość naszych produktów starannie dobieramy materiały i stosujemy najlepszą technologię. Również nasi dostawcy przykładają najwyższą wagę do jakości wykończenia i trwałości wytwarzanych wyrobów. 
 
Wszystkie nasze wyroby są wykańczane ręcznie, indywidualnie. Tylko w pierwszym etapie produkcji stosujemy odlewanie automatyczne. Podczas tego procesu mogą zdarzyć się drobne niedopatrzenia, dlatego dajemy Ci 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty. Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość naszych wyrobów. A wspomniane 2 lata gwarancji to okres zupełnie wystarczający na ujawnienie się ewentualnych błędów powstałych w trakcie procesu produkcji. 
 
Każdy nasz Klient może czuć się bezpiecznie. 
Jeżeli zakupiony u nas wyrób ma jakąkolwiek wadę technologiczną, usuniemy ją bezpłatnie.
 

   • Jesteśmy rodzinną firmą z ponad dwudziestoma latami doświadczeń w jubilerstwie. Do każdego Klienta zawsze podchodzimy indywidualnie tak, jak do każdego wytwarzanego elementu biżuterii. 

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybkość realizacji, jakość usługi i produktu, życzliwość i dostępność Sprzedającego zasługują na uznanie i polecenie! Dziękujemy firmie WĘC za pomoc, usługę grawerowania w błyskawicznym terminie, co pozwoliło nam obdarować Bliskiego w dniu jego święta.
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
pixel