Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantem CP-2012ZB

model CP-2012ZB
Materiał: Złoto pr. 0,585
Kamień: Diament
Kraj pochodzenia: UE / Polska
 • G6-Monotype Corsiva
 • G4-Cataneo BT TYLKO DUŻE LITERY
 • G1-Arial TYLKO DUŻE LITERY
 • G5-English 157 BT BRAK CYFR RZYMSKICH
 • G2-Arial
 • G3-Times New Roman
Produkt na zamówienie
1 744,00 zł
Łączna cena produktu z usługami:1 744,00 zł
Czas wysyłki: do 21 dni roboczych
Koszt wysyłki: 0,00 zł
 • facebook
 • googleplus1
Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantem CP-2012ZB
kolory złota i kamieni na zdjęciach mogą nie odzwierciedlać rzeczywistej barwy

Produkty z tej samej serii

Pierścionek z białego złota z brylantem CP-2012B

Opakowania

Pielęgnacja biżuterii złotej i srebrnej

 

Złoto jest metalem drogim, lecz pomimo to najpopularniejszym materiałem przy produkcji biżuterii. Aby biżuteria złota przez jak najdłuższy czas zachowała swoje piękno i blask należy ją odpowiednio pielęgnować!

 

 1. przy wszystkich pracach domowych ściągać biżuterię (przede wszystkich z rąk). Możemy bowiem uszkodzić ją mechanicznie (porysowania), lub chemicznie (np. pęknięcia lutów pod wpływem niektórych detergentów.

 2. staraj się systematycznie swą biżuterię czyścić. Najlepiej raz w miesiącu przemyć (za pomocą starej szczoteczki do zębów i płynem do mycia naczyń (w naszej firmie używamy "Ludwika")  z zanieczyszczeń mechanicznych (kremy, pot, itp.) , a następnie zanurzyć w specjalnym płynie do czyszczenia "POLER", przeszczotkować i dokładnie wypłukać. Biżuteria pielęgnowana w ten sposób rzadziej  będzie wymagała wizyt u jubilera.

 3. wyroby rzadko noszone należy przechowywać owinięte w miękką szmatkę w szczelnie zamkniętych torebkach (np. foliowe z zaciskiem strunowym). Dzięki temu ograniczymy dostęp do biżuterii powietrza i zmniejszymy możliwość powstawania na niej tlenków.

 4. jeżeli jednak spostrzeżesz się że osad który na niej powstał jest tak trwały, że nie możesz go usunąć, spakuj te wyroby i zanieś je do jubilera. Tylko tam będzie można je wyczyścić w fachowy sposób, nie narażając ich na uszkodzenia.

 

Do czyszczenia biżuterii możesz użyć poniżego preparatu (dostępne w naszej firmie):

 

 

POLER (60 ml) - preparat emulsyjny, czyści oraz zabezpiecza oczyszczony przedmiot dzięki zawartości delikatnego środka natłuszczającego
Nie zanurzać w nim wyrobów z kamieniami organicznymi (perła, turkus, koral itp.) gdyż mogą zmatowieć. W takim przypadku namoczoną "POLER-em" szmatką przetrzeć część metalową nie dotykając kamienia. W wypadku braku pewności co do zachowania się kamienia, zrobić próbkę działania "POLER-u" w miejscu niewidocznym.

 

Tutaj kupisz POLER

 

 

 

Opracowano na podstawie materiałów wewnętrznych: WĘC-Twój Jubiler

Tabela rozmiarów

RozmiarRozmiar UERozmiar UKRozmiar USŚrednica w mm
646H4+14,3
747H4+14,6
848I515
949J515,3
1050K6-15,6
1151L616
1252L616,3
1353M616,6
1454N717
1555O717,3
1656O7+17,6
1757P818
1858Q818,3
1959R918,6
2060S919
2161S9+19,3
2262T1019,6
2363U1020
2464V11-20,3
2565V1120,6
2666W1121
2767X1221,3
2868Y1221,6
2969Z13-22
3070Z1311,3

Gdy szukasz swojego rozmiaru...

 • Pamiętaj aby wyrób, który chcesz zmierzyć był okrągły (nie może być owalem ani pozagniatany).
 • Jeśli kupujesz bardzo szerokie obrączki (o szerokiej szynie od 9 mm do 10 mm), wybierz rozmiar o połowę większy niż normalnie.

 

Gdy chcesz kupić pierścionek jako prezent...

 • Zapytaj mamę, siostrę lub przyjaciółkę osoby obdarowywanej czy zna rozmiar jej pierścionka.
 • Pożycz jeden z pierścionków osoby obdarowywanej i sprawdź jego rozmiar. (Upewnij się, że pożyczony pierścionek pasuje na palec, na którym zakupiony przez Ciebie pierścionek będzie noszony).

  

Sposób pomiaru rozmiaru:   rozmiar.pdf [287.21 kB] - Pobierz plik

  

 

Mam już pierścionek na wzór. Jak sprawdzić rozmiar ?

 • Najlepiej z pierścionkiem na wzór przejść się do 2-3 sklepów jubilerskich i poprosić o sprawdzenie rozmiaru. W Polsce stosuje się jednolitą miarę i różnica nie powinna sięgać powyżej 1 rozmiaru (jest możliwa ze względu na niedokładność samych pomiarów) pomiędzy poszczególnymi sklepami.
 • Można zmierzyć średnice wewnętrzną suwmiarką. Należy zmierzyć w kilku punktach i obliczyć średnią (wyroby często są pozagniatane i nie mają idealnej średnicy, dlatego pomiar w jednym miejscu może być mało dokładny).

Poniżej znajdziesz tabelę, dzięki której możesz przeliczyć rozmiar z obwodu lub średnicy innego wyrobu.

 

Sposób pomiaru rozmiaru:   rozmiar.pdf [287.21 kB] - Pobierz plik

Parametry techniczne:
Obniżenie kosztów wykonania wyrobu
Własne złoto:

Jeżeli posiadasz własne złoto możesz zamówić ten produkt na usługę. Pozwoli to obniżyć końcową cenę wyrobu.

Dostarczasz nam złoto i płacisz koszt robocizny za wykonanie tego produktu.


Pamiętaj że koszt kamienii szlachetnych i grawerunków nie jest wliczony do robocizny!Wybierając tę opcję zgadzasz się z postanowieniami Regulaminu wykonywania wyrobu na usługę.

W przypadku pytań lub wątpliwości służymy pomocą sklep@wec.com.pl 

Tak
Koszt robocizny:

Jest to koszt robocizny jaki zapłacisz za wykonanie tego produktu. Aby skorzystać z tego rozwiązania musisz posiadać odpowiednią ilość własnego złota.

Pamiętaj że koszt kamienii szlachetnych i grawerunków nie jest wliczony do ceny robocizny.

 

351 zł
Pochodzenie produktu
Kraj pochodzenia:
UE / Polska
Producent:
WĘC - Twój Jubiler
Parametry produktu
Materiał:
Złoto pr. 0,585
Barwa wyrobu:
Żółte i białe
Masa wyrobu:
Podana masa wyrobu jest orientacyjna. Rzeczywista masa może się różnić w zależności od rozmiaru lub długości wyrobu.
ok. 2.3 g
Wykończenie powierzchni:
Błyszczące
Szerokość korony:
ok. 6,7 mm
Wysokosć korony:
ok. 4,6 mm
Szerokość szyny dół:
ok. 2,2 mm
Szerokość szyny bok:
ok. 1,9 mm
Diamenty
Kamień:
Diament
Szlif:
Brylantowy okrągły
Liczba diamentów:
0.120 ct - 1 szt.
Liczba diamentów (łącznie):
1 szt.
Masa diamentów (łącznie):
0.12 ct
Barwa:
H
Czystość:
Si
Inne parametry

Gwarancja pierścionki - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

Gwarancja Firmy WĘC - Twój Jubiler

 

Przy zakupie produktu w sklepie WĘC – Twój Jubiler, otrzymujesz od nas 2-letnią gwarancję, obejmującą jakość i solidność wykonania naszej biżuterii.

 

Jeżeli zakupiony produkt miałby jakiekolwiek wady - usuniemy je bezpłatnie.

 

Ponadto w ciągu miesiąca od odbioru  gwarantujemy Ci bezpłatną korektę rozmiaru zakupionego pierścionka. Jeżeli ze względów technologicznych korekta nie będzie możliwa, przygotujemy nowy pierścionek w potrzebnym rozmiarze, a Ty zwrócisz nam zakupiony wcześniej. 

 

Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

 

Jeżeli po zakupie naszego produktu uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań masz 24 dni od otrzymania przesyłki na jego zwrot. Gwarantujemy Ci zwrot 100% wpłaconej kwoty zamówienia! 

 

UWAGA! Gwarancja zwrotu nie dotyczy produktów wykonywanych na specjalne zamówienie, oraz z wykonanymi na życzenie klienta przeróbkami, lub napisami! 

 

Gwarancja Zapewnienia Jakości

 

Zdajemy sobie sprawę, że coś tak eleganckiego jak biżuteria musi być wykonane z największą dbałością o szczegóły.

 

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości. Na ostatnim etapie produkcji każdy nasz wyrób jest dokładnie sprawdzany odnośnie specyfikacji zamówienia oraz wysokich standardów jakości naszej firmy. Dodatkowa inspekcja odbywa się tuż przed wysyłką biżuterii do naszych klientów. 

 

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość naszych produktów, starannie dobieramy materiały i stosujemy najlepszą technologię. Kontrolujemy również naszych dostawców pod kątem jakości wykończenia i trwałości wytwarzanych przez nich wyrobów. 

 

Nasza biżuteria wykonywana jest w niewielkich seriach i końcowa obróbka wszystkich produktów odbywa się ręcznie w indywidualny sposób. Tylko w pierwszym etapie produkcji stosujemy technikę odlewniczą, a potem wyroby trafiają w ręce doświadczonych złotników z których trzech posiada dyplomy Mistrzowskie.

 

Jesteśmy pewni jakości naszych wyrobów dlatego dajemy Ci 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty. Jeżeli zdarzy się że odkryjesz nasz błąd, zostanie on usunięty bezpłatnie.

 

Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

 

Firma WĘC-Twój Jubiler Grzegorz Węc i Artur Węc S.C. w swojej działalności stosuje się do Europejskiego Kodeksu Postępowania w Handlu Elektronicznym:

 

http://www.euro-label.com/pl/kodeks/index.html

Opinie użytkowników
Ilość opinii: 18 Średnia ocena: 5.00
Autor: Marcin, Opole Ocena:
Ten pierścionek jest śliczny!!! Dostałam go od mojego teraz już narzeczonego. Zdjęcie w pełni nie oddaje jego uroku, a na palcu prezentuje się jeszcze piękniej. Trudno mi choć na chwilę oderwać od niego wzrok. Marta
Autor: Michał, Essen Ocena:
Przesyłka dotarla bardzo szybko, bez żadnych problemów. Pierścionek jest bardzo ładny, mam nadzieje że, moja dziewczyna bedzie równie zadowolona jak ja ;) Pozdrawiam Firmę Węc i serdecznie dziękuje za fachową pomoc. Polecam!
Autor: Sabina Katarzyna, Sokołów Młp. Ocena:
Pierścionek ten podarował mi mój Narzeczony w dniu Naszych Zaręczyn... był to wyjątkowy dzień bo mój Narzeczony jest bardzo Wyjątkową i Wspaniałą Osobą i myślę, że dlatego też wybrał ten wyjątkowy pierścionek... którego wielką zaletą jest to, że z dnia na dzień jest on dla mnie coraz cenniejszy i coraz piękniejszy, jego wygląd, kształt każdego dnia na nowo zachwyca, nie nudzi się jak to nieraz bywa z niektórymi pierścionkami... a to jest jednak ważne bo ma on przecież cieszyć do końca życia! :)
Autor: Artur, Bolesławiec Ocena:
Pierścionek wygląda wspaniale. Zdjęcia na stronie nie w pełni oddają piękno pierścionka.
Autor: Przemysław, Ostrzeszów Ocena:
Wszystko w jak najlepszym porządku wykonane bardzo profesionalnie teraz czekam tylko na TAK od mojej ukochanej . Obrączki oczywiscie tez zamówie tutaj bo jakby inaczej wszystko superrrr jeszcze raz dziekuję i polecam superr.
Autor: Stanisław, Myszków Ocena:
Wybranka serca jest zachwycona. Zlecenie wykonane terminowo. Polecam firmę osobom ceniącym swój czas, fachowość i ogónie mówiąc profesjonalizm w branży. moja ocena: *****
Autor: Przemysław, Chrzanów Ocena:
Na wstępie dziękuję Panu Arturowi i reszcie załogi za tak szybką realizację zamówienia.Pierścionek jest śliczny.Na zywo robi jeszcze większ wrażenie niż na zdjęciu.Moje oświadczyny zostały przyjęte i jestem najszczęśliwszym facetem na świecie!!! W sierpniu planujemy ślub,więc napewno dokonamy zakupu obraczek w firmie Pana Artura.Pozdrawiam i zachęcam innych do zakupów,bo warto!
Autor: Krzysztof, Wrocław Ocena:
Polecam zarówno produkt jak i Sprzedawcę. Pierścionek jest piękny, gustowny i elegancki, a moja narzeczona jest zachwycona. Sprzedawca jest profesjonalistą, przesyłka szybka, kontakt bardzo dobry:-)
Autor: Marcin, Środa Wielkopolska Ocena:
Pierścionek niwątpiliwie zaskakuje a jego największą zaletą jest to, że im dłużej się na niego patrzy tym bardziej się podoba. Jeśli jest przeznaczony do obdarowania ukochanej osoby wszyscy zainteresowani magą być pewni efektów. Gorąco polecam :) Jeśli chodzi o firmę Węc tylko pogratulować. Wzorowa obsługa bardzo dobry kontakt, transakcja perfekcyjna w każdym calu. Polecam równie gorąco. Pozdrawiam wszystkich pracowników oraz obecnych i przyszłych klientów.
Autor: Kamil, Wrocław Ocena:
Wspaniale wykonany pierścionek.gustowny i nie nazbyt krzykliwy.Bardzo podobał się mojej pani.Świetny kontakt i wzorowa przesyłka.Bezproblemowy zakup!!!
Autor: Andrzej, Bydgoszcz Ocena:
Pierścinek bardzo ładny. Super szybkie wykonanie. Dzięki
Autor: Jarosław, Gdynia Ocena:
Pierscionek jest super. Obsluga na najwyzszym poziomie.
Autor: Bartosz, Poznań Ocena:
Zakupy u pana Artura to czysta przyjemnosc. Nie dosc, ze wykonal pierscionek w ekspresowym tempie, to jeszcz brylant okazal sie o 0,2 ct wiekszy niz w opisie i do tego rewelacyjny kontakt! Sam pierscionek jest przecudny i absolutnie wart kazdej zlotowki na niego wydanej. Ale najwazniejsze byly dla mnie lzy szczescia mojej juz narzeczonej gdy jej go wreczalem. Dziekuje z calego serca i polecam wszystkim pragnacym sprawic najblizszej osobie wyjatkowy podarunek.
Autor: Emilia, Tłuszcz Ocena:
Zamówienie składał mój narzeczony, jest bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Pierścionek jest PRZEŚLICZNY, w rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu, byłam pod wrażeniem gdy mój ukochany wkładał mi go na palec. POLECAM GORĄCO!!!!!!
Autor: Mariusz, Tłuszcz Ocena:
Tak , był śliczny , ale nie aż tak, jak moja narzeczona :D .Polecam! Sklep solidny i rzetelny !!
Autor: Marcin, Tychy Ocena:
Śliczny pierścionek, realizacja trwała 17 dni zamiast 28. Polecam korzystanie z tego sklepu.
Autor: Bartek, Pakość Ocena:
Pierscionek doslownie powalil mnie na kolana :) Jest cudowny i od razu zapomnialem ze troche za niego musialem zaplacic. Jest po prostu przepiekny :) Dziekuje za przygotowanie takiego cudenka.
Autor: Piotr, Korsze Ocena:
Pierscionek jest bardzo ładny i Bardzo podoba sie mojej przyszłej małżonce. Napewno nie raz skorzystam z usług tej firmy.
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel