Reklamacje

1. Towary zakupione w naszym sklepie podlegają ochronie zgodnie z odpowiedzialnością sprzedawcy z tytułu niezgodności towaru z umową. Stwierdzoną niezgodność  z umową można reklamować w ciągu 24 miesięcy od odbioru towaru, nie później jednak niż dwa miesiące od ujawnienia się wady.

 

2. Oprócz odpowiedzialności ustawowej,  firma Węc - Twój Jubiler obejmuje swoje wyroby 2 letnią gwarancją.

 

3. Jeżeli po otrzymaniu towaru, lub w czasie jego użytkowania Konsument znajdzie w nim wady, powinien go przesłać lub dostarczyć w inny sposób do siedziby sklepu adres: WĘC-Twój Jubiler Grzegorz Węc i Artur Węc 30-868 Kraków, ul Kurczaba 3.

 

4. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 2 dni roboczych od otrzymania reklamowanego towaru.

5. Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, sklep zwróci Konsumentowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

  

6. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. W przypadku uznania reklamacji Klientowi zostaną zwrócone koszty przesyłki w obie strony.

  

7. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę która jest dowodem  zakupu z wypełnioną na odwrocie częścią "reklamacja".

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 449 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-29
terminowa realizacja i dobre wykonanie
2023-11-20
elegancko
pixel