Sposób zamówienia projektu

Jeżeli masz pomysł, w prosty sposób możesz go zmaterializować!

 

Zamówienie własnego projektu jest wyjątkowo proste, i zawiera się w kilku krokach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomysł

 

Jeżeli masz pomysł, opisz go! Jeżeli potrafisz zrób szkic lub prześlij zdjęcie będące Twoją inspiracją. Im więcej danych Nam przekażesz, tym lepiej sprostamy Twoim oczekiwaniom: barwa złota, rozmiar(y), rodzaj i wielkość kamieni itp. Jeżeli podasz ramy budżetu, który chcesz przeznaczyć na gotowy wyrób, nasz projektant będzie mógł odpowiednio dostosować ilość zużytego złota i kamieni, tak by zmieścić się w planowanej przez Ciebie kwocie. Uwaga: Do realizacji przyjmujemy wyłącznie projekty, które możemy wykonać stosowaną przez Nas technologią produkcji.

Wszystkie materiały/informacje należy przesłać na adres e-mail: projekty@wec.com.pl   

W tym momencie w oparciu o przesłane materiały oraz w zależności od stopnia skomplikowania wzoru dokonujemy wstępnej wyceny projektu oraz określamy wstępny koszt gotowego produktu. 

 

Po Twojej akceptacji prześlemy Ci wzór umowy zlecenia. Kiedy podpisana przez Ciebie umowa wróci do nas, a na naszym rachunku zaksięguje się ustalona za projekt kwota przystąpimy do realizacji projektu.  

 

 

 

 

 

Projekt - Współpraca

 

Projektant przygotowuje projekt wstępny stanowiący materiał wyjściowy do dalszych korekt. (przysługują Ci dwie korekty projektu). Formą prezentacji produktu są komputerowo generowane obrazy (wizualizacje). 

 

Zgodnie z przesłanymi uwagami Klienta projektant wprowadza zmiany i ponownie przesyła do akceptacji. Po kolejnym odesłaniu nam opinii i ewentualnych zmian zostają one naniesione i przesłane do ostatecznej akceptacji w formie wizualizacji projektu. 

 

 

 

 

 

Produkt

 

Na tym etapie to Ty decydujesz czy mamy od razu przystąpić do realizacji projektu czy jego realizację odkładasz na dogodny dla Ciebie termin. Twój projekt jest zarchiwizowany w bezpiecznym miejscu. 

 

 

Opis sposobu przygotowywania projektu znajdziecie na naszym blogu

 

 

Jak projektujemy biżuterię >>

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 514 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Świetna realizacja zamówienia, porządnie opakowane, sprawnie przesłane, wszystko zgodnie z moim zamówieniem. Polecam.
2024-04-22
Zamówienie szybko zrealizowane medalik ładniejszy w rzeczywistości no i pięknie wykonany grawer. Polecam zdecydowanie.
pixel