2020-11-05

Ograniczenia w pracy sklepu.

Ograniczenia jakie od 7.XI.2020 rząd nakłada na handel powodują że w przestrzeni naszego sklepu będą mogły przebywać wyłącznie 2 osoby. Aby wyeliminować konieczność długiego oczekiwania na zewnątrz postanowiliśmy wyodrębnić osobne pomieszczenie dla osób chcących złożyć zamówienie na obrączki, czy inne wyroby.

Dzięki temu osoby chcące dokonać zakupu, zostawić czy odebrać naprawę lub zamówienie, pomimo ograniczeń będą mogły zostać szybciej obsłużone. W tym przypadku nie będzie konieczności umawiania się na godzinę, wystarczy przyjść w godzinach pracy sklepu.

Osoby, które będą chciały wybrać obrączki, czy zamówić inne wyroby będą obsługiwane w osobnym pomieszczeniu. Te czynności zajmują więcej czasu i zazwyczaj jednocześnie uczestniczą w nich 2 osoby. Aby uniknąć spiętrzenia i konieczności oczekiwania na zewnątrz budynku przy nie zawsze dobrej pogodzie zastosujemy w tym przypadku system rezerwacji na godziny

Jeżeli chcecie zarezerwować spotkanie prosimy o kontakt pod numerem:  530 788 401

Podsumowując:

Co się zmienia od 7.XI.2020?

Zmieniaja się maksymalna ilość klientów w sklepie

Ile osób będzie mogło przebywać w sklepie na ul. Kurczaba?

W naszym sklepie będzie jednocześnie mogło przebywać 2 klientów

Co robimy aby uprościć i skrócić obsługę, tak abyście za długo nie czekali na swoją kolej?

Wydzielamy osobne pomieszczenie dla osób chcących złożyć zamówienie

Czy przychodząc na zakupy należy się umawiać?

Nie, jeżeli chcecie coś bezpośrednio wybrać z naszego asortymentu, odebrać wcześniej złożone zamówienie czy naprawę nie ma konieczności umawiania się na konkretną godzinę.

Czy chcąc złożyć zamówienie trzeba się umówić?

Tak, jeżeli chcecie złożyć zamówienie (zwłaszcza na obrączki) prosimy o kontakt pod numerem 530 788 401, w celu ustalenia konkretnego dnia spotkania oraz godziny

Jakie informacje należy podać podczas umawiania się na termin?

Podczas ustalania terminu spotkania poprosimy Cię o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu do Ciebie, oraz powodu wizyty. Dzięki tym informacjom będziemy wiedzieć jaki asortyment powinniśmy przygotować, a w przypadku gdyby nastały nowe obostrzenia łatwiej będzie się skontaktować aby ustalić ewentualną zmianę terminu

Jakie są korzyści takiego działania?

Ograniczamy konieczność oczekiwania przed sklepem na swoja kolej. Po umówieniu się na konkretną godzinę w osobnym pomieszzeniu zostaniecie obsłużeni przez nasz zespół. 

Bardzo prosimy o zastosowanie się do powyższych ustaleń, i w przypadku chęci spotkania z nami o bezpośredni kontakt. 

W przypadku zmian czy ograniczeń na bieżąco będziemy Was informować.

 

Do zobaczenia w zdrowiu:

Małgorzata Suchan

Artur Węc

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 506 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi. Piękny medalik i grawer oraz super kontakt i doradztwo przy wyborze i zakupie.
2024-04-21
Gorąco polecam :-)
pixel