2020-03-14

Ograniczenia w działaniu sklepu.

EDIT: 2020-05-01


Drodzy Państwo

Od dnia 4 maja 2020 uruchamiamy nasz sklep przy ul. Kurczaba 3 w Krakowie.

Zapraszamy Was od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 9-14.

Ze względów bezpieczeństwa oraz aby dochować przepisów związanych z COVID-19, możliwe będzie przyjęcie w jednym czasie wyłącznie dwóch klientów.


Dlatego w miarę możliwości przy umawianiu się na wybór obrączek , czy pierścionków prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 530 788 401 aby ustalić godzinę spotkania (będziemy się starać aby te zasady były dla Państwa jak najmniej uciążliwe).

W celu ochrony Waszego i naszego zdrowia, zespół obsługujący Was będzie nosił przyłbice zakrywające twarz. Ponadto w sklepie został umieszczony dozownik z płynem odkażającym.

Bardzo prosimy aby każda osoba przebywająca w sklepie nosiła maseczkę, lub przyłbicę, a dodatkowo po wejściu do sklepu korzystała z dozownika z płynem odkażającym aby umyć ręce (dotyczy to również osób w rękawiczkach).

Dziękujemy i do zobaczenia.

EDIT: 2020-03-21


Drodzy PaństwoPragniemy poinformować że podjęliśmy decyzję o indywidualnej obsłudze klientów.

Od poniedziałku 23 marca nasz sklep w Krakowie będzie zamknięty. Nie zostawiamy Was jednak samych.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 będziemy pełnić dyżur i przyjmować Was POJEDYNCZO.

W soboty -  NIECZYNNE.


Na drzwiach sklepu znajdziecie informacje w jaki sposób można nas powiadomić o wizycie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego  od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15 pod nr. tel 530 788 401.

Możecie skorzystać z naszego sklepu internetowego z rabatem 10% i darmową dostawą.

https://www.wec.com.pl/?discount_code=DLACIEBIE10


Zapraszamy zespół

WĘC-Twój Jubiler
W związku z sytuacją jaka ma miejsce w Polsce i na świecie, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa, naszych pracowników i ich rodzin od poniedziałku 16 marca do odwołania wprowadzamy zmiany w funkcjonowaniu firmy WĘC-Twój Jubiler.

1)  Od poniedziałku 16 marca 2020 sklep naszej firmy w Krakowie będzie działał w formie dyżurów z ograniczoną obsadą w godzinach 10-15, a w soboty 9-14.

2)  Odbiory wcześniej złożonych zamówień, usług i napraw będą możliwe w innych godzinach wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym takiej potrzeby i umówieniu się na konkretny termin i godzinę.

3)   W tych sprawach należy kontaktować się z nami pod numerem telefonu:  530 788 401 w godzinach 8 – 18 od poniedziałku do piątku.

4)   Na życzenie osobom chcącym zdezynfekować ręce po kontakcie z wyrobami sklepu udostępniamy profesjonalny płyn odkażający na bazie alkoholu który zaaplikują Państwu nasi pracownicy.

5)   Nasza pracownia nie ma bezpośredniego kontaktu z klientami, dlatego zaplanowane prace będą wykonywane według harmonogramu. Jeżeli kolejne działania rządu wprowadzą dodatkowe ograniczenia będziemy o tym na bieżąco informować i dostosowywać tryb pracy do wytycznych władz.

6)   Sklep internetowy pod adresem www.WEC.com.pl  będzie działał bez zmian. W przypadku ograniczenia możliwości pracy pracowni będziemy się kontaktować z Państwem bezpośrednio.

7)   Dostawy kurierskie będą realizowane zgodnie z zasadami wprowadzonymi na okres kryzysu przez poszczególne firmy kurierskie.

 

Sytuacja zmienia się dynamicznie. Naszą pracę będziemy dostosowywać do aktualnych wytycznych władz.

Bardzo prosimy Was o rozwagę oraz przemyślenie konieczności wychodzenia z domu. Zawsze możecie kontaktować się z nami pod numerem telefonu 530 788 401                                                        
 
Zespół WĘC-Twój Jubiler

Podsumowując:
Od poniedziałku sklep ma dyżur w godzinach od 10 do 15
 
Aby uzyskać pomoc możecie się z nam kontaktować pod numerem telefonu:
530 788 401
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 523 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-13
Super wykonanie, polecam
2024-04-28
Wszytko super, dziękuję
pixel