2013-12-11

Życzenia Świąteczno Noworoczne.

 

Wszystkiego świątecznego!

 

 

Do Wigilii zostało naprawdę niewiele czasu. W radio rozbrzmiewa ? już z pełną nocą ? ?Last Christmas?, telewizyjny prime time jest wypełniony świątecznymi koncertami i filmami o przygodach chłopca, którego rodzice (znowu!) zostawili samego w domu.

 

Choinka mieni się tysiącem światełek, galaretka z karpia tężeje w lodówce, a barszcz leniwie odstaje na palniku kuchenki. Już niedługo wzejdzie pierwsza Gwiazdka, a w progu staną prywatni Trzej Królowie ? mąż, tata, dziadek, brat, wujek, kuzyn (niepotrzebne ? skreślić, brakujące ? dodać i przemnożyć). Spokrewnieni lub spowinowaceni Mędrcy otoczą choinkę i ustawią wokół niej fortyfikację z kolorowych paczuszek. Być może w jednej z nich znajdzie się złoto. Albo pachnąca kadzidłem świeca i balsam na bazie drogocennej mirry?

 

Niezależnie od zawartości pakunków i wbrew naszym wcześniejszym obawom Boże Narodzenie na pewno upłynie pod znakiem miłości, zrozumienia i szacunku. To przecież czas dawania i sprawiania sobie wzajemnie choćby drobnych radości.


 

Zespół WĘC-Twój Jubiler

 


Kartka Świąteczna
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 451 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-17
Odkrycie roku!!! Pierwszy zakup pod specjalne zamówienie. Extra fachowe doradztwo w sklepie stacjonarnym przez bardzo miłą Panią Anię. Te wszystkie "jubilery" w galeriach handlowych nieźle wykorzystują nieświadomych klientów. Polecam - cena killer do parametrów produktu - tu nie liczy się tylko próba złota, ale i czystość diamentów i ich barwa. Polecam dokształcić się zanim udasz się do A. W.K czy Y. Najlepszy jubiler w PL
2023-10-15
Bardzo polecam. Rewelacja!
pixel