Nowy Rok - Nowy Etap

2017-12-14
Nowy Rok - Nowy Etap

Najczęściej podejmowane postanowienia noworoczne

Właśnie czytam, że wśród najczęstszych postanowień noworocznych na 2018 r. są m.in. zmiana diety, rzucanie palenia, większa aktywność fizyczna, wyjazd na wymarzoną daleką podróż.
 
Warto zastanowić się na spokojnie, czego najbardziej tak naprawdę MY sami potrzebujemy, czego bardzo pragniemy w tym kolejnym roku. Jak już będziemy wiedzieli- zacznijmy do tego dążyć małymi kroczkami!
Dla jednych najważniejsze będzie uporządkowanie przestrzeni wokół siebie, bo uporządkowana przestrzeń pomaga w mobilizowaniu siebie do kolejnego działania. Dla drugich będzie to samorealizacja poprzez zgłębianie wiedzy z różnych dziedzin nauki. A dla Was? Może chcecie się w 2018r. oświadczyć z przepięknym pierścionkiem zaręczynowym? A może Wasza Wybranka ma już na palcu złoty pierścionek z szafirem i w tym roku będzie ślub?!
Na pewno są dwa postanowienia, które można – inaczej- należy! postarać się wprowadzić w życie w 2018r. :
być bardziej szczęśliwym i nauczyć się szanować czas.
Jak tego dokonać ? Oto kilka prostych zasad, które pomogą Wam w osiągnięciu szczęścia i sukcesu:

Małe szczęścia

Szczęście to stan umysłu, więc nie myślcie kto czego ma więcej tylko zastanówcie się co WY potrzebujecie by być bardziej szczęśliwszym. Szukajcie małych szczęść, które zbudują Wasze szczęśliwe 24 godziny;)
  
Główną bolączką osób zestresowanych i zapracowanych jest narzekanie. Codziennie powtarzane negatywne słowa pogłębiają nasz stan nieszczęścia a zdolność do rozwiązywania problemów zanika. Mówmy więc dużo pozytywnymi komunikatami! Nie patrzcie też cały czas na pojawiające się problemy jako na coś nie do rozwiązania. Patrzcie na nie jak na jakaś zagadkę, którą trzeba rozwiązać !

Szanuj czas

  • Skoncentrujcie się maksymalnie przy wykonywaniu działań zarówno w pracy jak i w domu? Postarajcie się zminimalizować częstotliwość rozpraszaczy typu FB , Twitter, poczta elektroniczna, etc. Brak koncentracji wpływa na efektywność pracy i zaczyna działać efekt kuli śniegowej.. „niewyróbka” w pracy przekłada się potem na stres w domu, itd…
  • Zaplanuj swój TYDZIEŃ, bo doba to czasami za mało;) Nie stresujcie się jeśli dziś czegoś nie zdążyliście zrobić- bo przecież pozostają jeszcze inne dni tygodnia. UWAGA;) nie dotyczy osób posiadających małe dzieci- z bobasami trudno cokolwiek zaplanować :P Znam to z autopsji.:)
  • Szanuj swój czas wolny- nie marnujcie go siedząc przed telewizorem. Zróbcie to co kiedyś było w planach zrobić. Na pewno radość i satysfakcja będzie większa niż z filmu, który już widzieliście.

Plany na 2018r.?

A może by tak połączyć przyjemne z pożytecznym. Wystarczy odważyć się zrobić pierwszy krok, a potem się… oświadczyć. Szczęścia nie będzie można już zatrzymać!
Tym, którzy mają to w planach w tym nadchodzącym roku zachęcam do oświadczenia się jeszcze w tym roku- w Sylwestra!!! Zapewne niejednej z Waszych dziewczyn się to marzy. Romantyczne chwile podczas zabawy sylwestrowej, wspólny taniec, patrzenie sobie w oczy, przed Północą wspólne odliczanie: 3, 2, 1… i przyklęka Wybranek i zadaje to jedno ważne pytanie, na które tak długo czekałyście: „Czy zechcesz być moją żoną?”
A potem zaczyna się Nowy Rok już z NARZECZONĄ / NARZECZONYM! Po północy będziecie snuć dalsze wspólne plany;)
Czyż nie jest to dobry plan??? Wprowadzimy w życie postanowienie bycia bardziej szczęśliwym z planem schudnięcia i nauczeniem się lepszego planowania czasu oraz z planem wspólnej dalekiej podróży:D . Wiele wspólnie spędzonych chwil, aby dograć wszystkie szczegóły, kupić obrączki ślubne, etc.
Jedno TAK;) A uśmiech na długo będzie gościł na Waszych twarzach w 2018r.

Zatem Panowie do dzieła!!!

Jeśli zamówicie pierścionek zaręczynowy z brylantem do porannych godzin poniedziałku (18.12.2017r.) obiecujemy zdążyć z pierścionkiem na czas. Dostawa przed Sylwestrem! Dotyczy wysyłek na terenie Polski.

Do usłyszenia
Jadwiga Sulkowska-Jucha

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 530 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
świetny prezent, starannie wykonany
2024-06-16
Zyczylbym sobie o innym klientom takiej obslugi i uslugi zawsze i wszedzie . Bardzo profesjonalny kontakt a usluga na najwyzszym poziomie !!!! Nie bede sie rozpisyeal . Kupcie tutaj raz a zswsze bedziecie wracac .
pixel