Bo w tym tkwi tajemnica, by...

2018-01-16
Bo w tym tkwi tajemnica, by...
Któż z Nas nie lubi być zakochanym. Gdy stan miłosnego uniesienia trwa mamy super samopoczucie, humor dopisuje i mamy wrażenie, że wszystko nam się udaje i nie ma rzeczy poza naszym zasięgiem. Wszystko możemy. Z biegiem lat przybywa nam obowiązków, brakuje czasu na wspólne wyjścia i... no właśnie:...co się dzieje? Czasem bywa tak, że...

Konsekwencje zapominalstwa

Każdemu z nas zdarza się być roztargnionym i nie pamiętać np. o rocznicy ślubu - ale gdy jest to np. ósmy raz z rzędu?:) to już lekka przesada.
Nie dziwcie się Panowie, że wtedy mogą już polecieć talerze. Jak ubłagać swoją Najukochańszą, by wybaczyła coś tak niewybaczalnego?

Przekupstwem?

To proste - dajcie jej to co najcenniejsze. I nie mówię tu o np. bizuterii złotej z jej ulubionym kamieniem lub diamentem - choć to byłby na pewno Duży plus - ale o czymś, co najtrudniej w dzisiejszych zabieganych czasach ofiarować drugiej osobie - Czas i całkowite Poświecenie Uwagi. A nadarza się okazja, bo już 14 lutego Dzień Walentego. Ci, którzy ciągle zapominają o urodzinach, imieninach, rocznicach niech wykorzystają to święto, by zatuszować niemiłe wrażenie spowodowane zapominalstwem. Bo przez luki w pamięci uchodzi powietrze z uczucia i robią się sflaczałe miłości, wyschnięte na wiór… Aby taka miłość na powrót odzyskała swoją świetność potrzebuje odżywek/pożywek…

Romantyzmem i Prezentem?

I tutaj niczym James Bond możecie wkroczyć Wy Panowie - z uśmiechem i spojrzeniem uwodziciela, bukiecikiem ulubionych kwiatów i oczywiście z upominkiem w postaci biżuterii (bransoletką, wisiorkiem, kolczykami złotymi czy pierścionkami z cyrkoniami), bo nic bardziej nie kruszy naszych serc jak właśnie te rzeczy. No chyba, że jeszcze mężczyzna z miną małego pieska lub miną kota z filmu Shrek:)


Romantycznie jak w filmie - która z Nas nie chce mieć trochę takich akcji jak tych z najbardziej romantycznych filmów, na które z uporem maniaka ciągniemy naszych facetów?
Czas wyznać szczerze - większość z Nas lubi być „noszona na rękach”. I chodzi czasami o coś bardzo prozaicznego. Np. o choć jeden dzień, w którym przyjdziemy do domu i nie trzeba będzie nic w nim robić, bo już Druga połówka się poświęciła i zrobiła wszystko za Nas: umyła naczynia, odkurzyła, włożyła i powiesiła pranie, zrobiła obiad… Widzicie to? Drogie Panie - cudna wizja - prawda? Taki dzień przynajmniej raz w miesiącu… Fajnie by było…;)
Już nie mówię o inicjatywie i załatwieniu wszystkiego, co byłoby związane ze wspólnym wyjściem z domu („sprzedanie dzieci dziadkom”, kupienie biletów...) - kino, spacer, wyjście na występ ulubionego kabaretu, etc. Wedle upodobań.
A co dla Panów - co ich uszczęśliwia? Chyba najbardziej to, że nie narzekamy na wszystko i na nich. Kiedy komunikaty są krótkie, bo wtedy wiadomo o co nam chodzi. I gdy zostawiamy ich w tzw. „świętym spokoju” jak tego potrzebują, by mogli popatrzeć przed siebie, pooglądać ulubiony film lub mecz.

Tajemnica

Pamiętajcie! Zgniła połówka jabłka zarazi zgnilizną pozostałą cześć. Tylko szczęśliwa Połówka uszczęśliwi Drugą połówkę.
I w tym tkwi tajemnica, by piękno miłości dożyło starości musimy każdego dnia dbać o szczęście Drugiej Osoby.
Mimo stresu, mimo gorszych dni.

Tego Wam życzę!

WALENTYNKOWE PROMOCJE

Już tylko 3 środy do Walentynek! Zapraszam do obejrzenia naszej kolekcji biżuterii złotej z sercami lub biżuterii srebrnej. Znajdziecie tutaj zapewne zarówno coś dla Niej jak i dla Niego.

BPK-80Z LPW-95BZ AP-S-50
AP-77B-C kocham Cię LP-52Z-C
Pitbull-1 KR-9-ZES Zestaw Orzel-4 ZODIAKU-1


Na wyroby z kategorii >Walentynki< (z zakładki Upominki na różne okazję) dajemy rabat 10%. Promocja trwa do 14.02.2018r.
Jeśli nie znajdziecie w naszym sklepie tego, czego szukacie – skontaktujcie się od razu z naszym konsultantem mailowo lub telefonicznie, abyśmy mogli pomóc Wam stworzyć niepowtarzalny upominek na Dzień Walentynek. Coś co pomoże Wam wyrazić Wasze uczucia;)

Do usłyszenia
Jadwiga Sulkowska-Jucha

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
Bardzo ładny produkt. Szybka realizacji. Doskonała obsługa klienta. Polecam!
2024-02-01
Ok
pixel