Co jubiler mógł skraść złotej polskiej jesieni?

2017-10-20
Co jubiler mógł skraść złotej polskiej jesieni?

Złota Polska Jesień

Abstrahując od dni takich jak dziś- kiedy wstaje, otwieram oczy, patrzę i wiem, że na śniadanie na pewno nie naleję sobie mleka z płatkami, bo za oknem jest już go tyyyyle, że nic nie widać- to uwielbiam tę porę roku. A raczej jest promienniejsze oblicze niż to smutne, zapłakane.
W złotej polskiej jesieni według mnie jest tyle barw, tyle ciepła, tyle poezji, że nie da się jej nie kochać! I jakoś tak od razu skojarzyłam to z naszymi wyrobami. Dlaczego?

Jubilerskie drzewo

To proste - w naszej kolekcji pierścionków z kamieniami szlachetnymi, którą nazwaliśmy: Kolekcja Kolor- jest właśnie tyleż samo barw, emocji, ciepła i nawet poezji (jak stwierdzili co poniektórzy nasi klienci).
Niczym za oknem na drzewach liście tak na naszej stronie biżuteria złota czy biżuteria z diamentami mieni się kolorami jesieni: cytryny, granaty , rubiny, szmaragdy, oliwiny, tanzanity czy szafiry tworzą niepowtarzalną grę barw jaką widzimy za oknami. Wyroby z cytrynami żółcą się a biżuteria z granatami przyjmuje barwę od ciemno czerwonego po brunatny. Figlarnie tu i ówdzie pojawia się pierścionek, wisiorek lub kolczyki złote z rubinem, aby jeszcze bardziej zaznaczyć ten ogrom barw. Wyroby ze złota z szmaragdami czy oliwinami usłane są pod tym drzewem… jak zielona trawa, jaka widoczna jest jeszcze w okresie złotej polskiej jesieni . Nad tym naszym jubilerskim drzewem szafiry i tanzanity malują nieboskłon. Słońce bardzo ciepłe, które oświetla przepięknym swym blaskiem niejedno jesienne drzewo jest przez nas tak samo pożądane niczym pierścionek z przepięknym, lśniącym, połyskującym brylantem.
O tak wszędzie widzę złotą polską jesień, bo zagościła ostatnio wszędzie...
;) Aż chciałoby się od razu tak pod to drzewo.. niech posypią się na nas te liście.. kolczyki z cytrynami na uszy, wisiorek z rubinem lub granatem na szyję, pierścionek z szafirem lub z diamentem na palec, złota bransoletka na rękę …Albo tak zestawami- komplet ze szmaragdami, komplet z szafirami, etc.ech byłoby cudownie, prawda?

Smutna twarz jesieni i promień wspomnień

Ponoć niestety za niedługo będzie smutniejsza strona jesieni. Może więc warto sprawić sobie choć mały drobiazg z kamieniami szlachetnymi, aby jak najdłużej zostały z nami emocje związane z złotą polską jesienią. Na pewno w deszczowe dni będzie nam raźniej patrząc np. na pierścionek z cytrynem czy wisiorek z granatem, bo będzie nam przypominał promienną część jesieni.

kamienie rzeka okrag jesien

A teraz PREZENT-NIESPODZIANKA, by móc zatrzymać przy sobie na zawsze barwy złotej polskiej jesieni

Na wszystkie wyroby z kategorii Biżuteria złota oraz Biżuteria z diamentami otrzymują Państwo rabat w wysokości 10%. W tych właśnie kategoriach znajdą Państwo wyroby z kamieniami szlachetnymi.

Wystarczy w pole z rabatami wpisać kod JESIEN2017. Pamiętaj! Nasze wyjątkowe promocje są ograniczone czasowo! Z oferty można skorzystać tylko do 05.11.2017!

Do usłyszenia
Jadwiga Sulkowska-Jucha

Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybkość realizacji, jakość usługi i produktu, życzliwość i dostępność Sprzedającego zasługują na uznanie i polecenie! Dziękujemy firmie WĘC za pomoc, usługę grawerowania w błyskawicznym terminie, co pozwoliło nam obdarować Bliskiego w dniu jego święta.
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
pixel