Prezent spersonifikowany – idealny, bo od serca. Z cyklu historie prawdziwe

2017-11-08
Prezent spersonifikowany – idealny, bo od serca. Z cyklu historie prawdziwe

Tajemnicza paczka

Naprawdę tak było: dostaliśmy paczkę.. otwieramy a tam kilka łupinek czy nasion- trudno było określić, bo jeszcze w życiu czegoś takiego nie widziałam. Zazwyczaj powinna być tam jakaś biżuteria złota. Do np. korekty rozmiaru czy naprawy. I gdyby nie to, że była to paczka od naszego stałego Klienta byłabym pewna, że to jakaś pomyłka.
Odkąd zaczęłam pisać blog naszej firmy zachęcam Was do zakupów przemyślanych pod względem osobowości osoby mającej być obdarowaną. Tak właśnie robi nasz Stały Klient, o którym będzie mowa.
Zazwyczaj na ważniejsze uroczystości obdarowuje swoją Wybrankę prezentami, które są nierozerwalnie z nią związane.

Możliwości personifikacji wyrobów ze złota

Czasami są to drobne zmiany, np. w naszym pierścionku bez kamienia czy pierścionku z diamentem, wisiorku, etc. jest oprawiany ulubiony kamień szlachetny jego Wybranki - ->RUBIN. Czasami zmianybardziej daleko idące - dodając lub usuwając ten czy inny element bez konieczności przeprojektowywania danego wyrobu. Bywały jednak i takie zamówienia indywidualne tego Klienta, które nas totalnie zaskoczyły, ale których podjęliśmy się z wielką przyjemnością.

Projekt wisiorka ze złota

Wracając jednak do tajemniczej paczuszki - w środku jak się dowiedzieliśmy były nasiona Buku. Właśnie w tym kształcie chciał Klient złoty wisiorek i jakby się dało miał być także oprawiony rubin. Pomysł przedni, bo akurat wiedzieliśmy czym zajmuje się ta Pani. Nasza koleżanka z działu projektowego zabrała się do pracy i w programach do projektowania stworzyła kopie tego owocu. Rendery ( czyli wizualizacje wisiorka z programu 3D) zostały przesłane Klientowi do akceptacji. Niezbędne wskazane zmiany zostały naniesione. Następnie były próby wzoru z żywicy światłoczułej. Kiedy już byliśmy na sto procent pewni, że wszystko będzie najlepszej jakości odlaliśmy pierwsze modele. Potem surowy odlew trafił w ręce naszych złotników, którzy wydobyli z niego całe piękno.
Efektem starań wszystkich działów w naszej firmie był przepiękny wisiorek złoty z rubinem ;) Zresztą zobaczcie sami…

   

Po wręczeniu prezentu otrzymaliśmy telefon z podziękowaniami. Wybranka była zachwycona! Pomysł klienta- spełnić marzenia, dać wyjątkowy prezent. Nasze wykonanie wisiorka - najlepszej jakości i z najwyższą dbałością o szczegóły. Razem więc stworzyliśmy co tu dużo mówić prezent ponadprzeciętny !!!

To nie odosobniony przypadek

A należy podkreślić, że to nie jedyny spersonifikowany prezent jaki robiliśmy w naszej pracowni. Z bardziej nietypowych był także np. owoc chmielu jako wisiorek, pierścionek z ulubionym filmem – Godzilla, pierścionek z górami Gruzji, kolczyki z Szarotką alpejską, serce wisiorek z inicjałami w środku, obrączki szachistów i wiele jeszcze innych równie ciekawych.

     
       
       

Biżuteria jako prezent na święta Bożego Narodzenia

Jeśli macie ochotę na ponadprzeciętny prezent na święta Bożego Narodzenia pomożemy Wam go stworzyć. Zapytania prosimy wysyłać na projekty@wec.com.pl
Pamiętajcie - czas realizacji na święta zależny jest od wzoru, materiału, sposobu wykonania ( wycinanie laserowo w srebrze /wykonywanie nowego wzoru w złocie), ale także od ilości zamówień, dlatego najlepiej już dziś złożyć zamówienie.
Do czego Was serdecznie zachęcam tym bardziej, że obecnie mamy 3 fajne PROMOCJE:
W sklepie online:
1. Jeszcze tylko przez weekend: Promocja tygodnia (do 12.11.) 15% na biżuterię z brylantami. Kod promocyjny FB-15RABAT
2. Do końca Listopada: 15% na sygnety. Kod promocyjny SYGNET2017
W sklepie stacjonarnym:
1. Aż do 6.12.2017 (mikołajki)!!! 15% rabatu na biżuterię z brylantami (z Karta Stałego Klienta 20%)

Do usłyszenia
Jadwiga Sulkowska-Jucha

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Super jakość, tempo ekspresowe. Gorąco polecam.
2024-04-22
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i obsługi. Piękny medalik i grawer oraz super kontakt i doradztwo przy wyborze i zakupie.
pixel