Ach szkoda, że zmieniliśmy w firmie okna...

2017-07-03
Ach szkoda, że zmieniliśmy w firmie okna...

Ach szkoda, że zmieniliśmy w firmie okna...


Przeglądałam wczoraj strony internetowe … i zaczęłam żałować, że w naszej firmie w sumie niedawno wymieniono okna. Zapytacie dlaczego?! Nowe, bieluśkie, pachnące, funkcjonalne i wszystko sprawnie działa… Aby je upiększyć i zachęcić naszych potencjalnych klientów do zaglądnięcia do naszego sklepu zlecono także wykonanie naklejek z wizualizacją naszych prześlicznych wyrobów. Wszystko wygląda naprawdę wspaniale…:)

Zresztą zobaczcie sami:
Pierścionek z diamentami AP-95 Pierścionek skladany drzwi Kolczyki z brylanatmi Obrączki ślubne OB-01I gdyby nie to, że natknęłam się wczoraj na artykuł o oknie nowej generacji cieszyłoby mnie to zapewne do tej pory.
Ale już piszę o co chodzi:)
Jeden z wiodących producentów stolarki okiennej wkracza w interaktywną przyszłość wraz ze swoim nowym wyrobem SMART WINDOW. Taki „mały” komputer zamknięty w szybie. Według wizualizacji idealnie sprawdzać się będzie w domu: można między innymi wyświetlić pogodę, wyszukać przepis na śniadanie czy obiad albo na noc, „zasłonić wirtualną roletę”.


Takie okno ma także fantastyczne zastosowanie w biznesie.


Moja wyobraźnia w miarę czytania tekstu o nowym oknie wizualizowała już w głowie co dzięki nim zyskałby nasz klient i nasza firma.
Przed oczyma widziałam naszą firmę, nasze okna na piętrze (dla tych, którzy jeszcze u nas nie byli lub nie mogą sobie tego wyobrazić zapraszam do posiłkowania się my na Google maps ) i widziałam jak przechodzień zamiast naklejek z 1-2 propozycji naszych wyrobów zobaczyć może większą ilość produktów z naszej jakże bogatej oferty .. Baa... mógłby nawet z daleka w powiększeniu spojrzeć na nasz wyrób w jakości 3D!
Jak do tej pory wybrane modele w 360st. można oglądać na : naszym kanale youtubeA wiem, że często zdarza się tak, że pierwsze spojrzenie na jakiś obraz/ produkt generuje obraz całości. Tego co można w danym sklepie kupić:
„ o wyroby z kamieniami.. to nie moja bajka. Wolę coś prostszego!” lub „lubuję się w diamentach, w pierścionkach z dużą ilością oczek a tu chyba same takie proste”, "ale czy można u nich kupić łańcuszki skoro ich tu nie ma na witrynie"..etc.


Dzięki takim oknom moglibyśmy przyciągnąć na dłużej wzrok naszych potencjalnych klientów. Moglibyśmy wyświetlać nasze produkty kolekcjami lub według okazji, np. propozycje na święta Bożego Narodzenia. Kto wie o ile zwiększyła by się liczba osób odwiedzających nasz sklep stacjonarny i naszą stronę www.


W miarę czytania artykułu rozmarzyłam się nad możliwościami takiego okna w naszej firmie… by po chwili się zmartwić, że przecież dopiero co wymieniliśmy je na nowe …. i aby na końcu artykułu odetchnąć z ulgą. Smart Windows jest na razie wersją koncepcyjną- w sprzedaży ma być dopiero w najbliższej przyszłości… Może do tego czasu nasze zużyją się na tyle, że pokusimy się zmienić je na właśnie takie okna:):)

Tekst artykuły pobudził mnie do myślenia o przyszłości naszej firmy i już mam kilka nowych pomysłów, więc zachęcam Was do śledzenia naszej strony i naszej strony FB a zobaczycie co takiego wpadło mi do głowy:):)

Do usłyszenia
Jadwiga Sułkowska-Jucha

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 514 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Świetna realizacja zamówienia, porządnie opakowane, sprawnie przesłane, wszystko zgodnie z moim zamówieniem. Polecam.
2024-04-21
Gorąco polecam :-)
pixel