Który pierścionek zaręczynowy z brylantem wybrać dla niej?

2018-02-01
Który pierścionek zaręczynowy z brylantem wybrać dla niej?

Jaki pierścionek zaręczynowy z brylantem najlepiej kupić?

Istnieje wiele pierścionków zaręczynowych z brylantem, które zasługują na zainteresowanie ze strony przyszłego narzeczonego. Niestety, w tym wypadku w znacznej mierze liczy się gust narzeczonej – często pozostający tajemnicą dla płci męskiej. Warto więc na początek wybadać, co potencjalnie może się podobać wybrance. Czy wolałaby pierścionek zaręczynowy z białego złota z delikatnym brylantem czy raczej coś bardziej ozdobnego, jak na przykład pierścionek z żółtego złota z topazem Swarovski Rainforest i diamentami. Topaz ożywia umysł i pomaga przezwyciężyć trudności i problemy napotkane na drodze. Może więc pełnić rolę amuletu na nowej drodze narzeczeństwa. W naszej ofercie znajdują się pierścionki zaręczynowe z gładkim wykończeniem, jak i z nieco bardziej fantazyjnym, jak świetnie to widać w przypadku pierścionka zaręczynowego z żółtego i białego złota z diamentem.

Jeśli wybranka serca ma być naprawdę zadowolona z pierścionka, musi on idealnie pasować na jej palec. Ku przestrodze – pierścionek zaręczynowy nosi się na prawej dłoni. Tuż przed ślubem panna młoda powinna przełożyć go na lewą dłoń, by zwolnić miejsce dla obrączki. Warto więc zadbać o odpowiedni rozmiar pierścionka, by nie dopuścić do ewentualnych niezręcznych sytuacji w trakcie oświadczyn. Tego przecież nikt by nie chciał!

Pierścionek zaręczynowy może być także wykonany z białego złota z rubinem i diamentami . Rubin symbolizuje największe z bogactw – właśnie miłość, a diament może przynieść szczęście i radość. To idealna propozycja dla pań, które cenią sobie oryginalność i precyzję wykonania. Dla tych lubujących się w nieco bardziej stonowanych wzorach, ciekawą propozycją może okazać się pierścionek z białego złota z cyrkonią. Cyrkonia nazywana jest imitacją diamentu i również świetnie sprawdzi się w roli amuletu dla zakochanych. Znacznie trudniejszym wyborem od doboru kamienia, może okazać się dobór białego lub żółtego złota. Różni je wygląd i niejednokrotnie cena. Szukając odpowiedniego pierścionka z brylantem, warto przede wszystkim jednak słuchać wybranki serca, ponieważ bardzo często to ona sama dokładnie opisze pierścionek swoich marzeń!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, sprawnie, dobra jakość
2024-04-28
Wszytko super, dziękuję
pixel