Zaręczyny w Walentynki czy to dobry pomysł?

2023-01-31
Zaręczyny w Walentynki czy to dobry pomysł?

Zaręczyny w Walentynki

14 lutego to okazja, która zdaje się być szyta na miarę tak wyjątkowych momentów jak zaręczyny. Walentynki, jako święto zakochanych co rok obchodzone jest przez pary na całym świecie - hucznie lub symbolicznie. Osoba, dla której miłość stanowi ważne uczucie, raczej nie przechodzi obojętnie obok tej daty.

Czy znajdzie się więc w kalendarzu bardziej romantyczny termin na wyznanie i przypieczętowanie jej oświadczynami? Z drugiej strony mogłoby się wydawać, że zaręczyny w Walentynki do dość popularny i mało wyjątkowy pomysł… Nie, jeśli odpowiednio uda się wykorzystać panujący nastrój. Bo przecież mimo iż każdy dzień jest do siebie podobny - każdy jest niepowtarzalny!  

Pierścionek zaręczynowy na zaręczyny w Walentynki  

Jeśli już decyzja o zaręczynach w Walentynki zostanie podjęta, jedną z ważniejszych kwestii jest pierścionek zaręczynowy.

Wybór odpowiedniego modelu spośród setek propozycji to niełatwe zadanie, ale w tym przypadku warto zdać się na instynkt oraz na przekonanie, że klasyka nigdy nie zawodzi. Tak więc złoty pierścionek z diamentem, stanowiący sztandarowy przykład biżuterii na zaręczyny - będzie doskonały!

Kusić mogą także pierścionki z białego złota przyozdobione kolorowymi kamieniami szlachetnymi (np. szmaragdem, czy szafirem) oraz nowoczesne propozycje z różowego złota. Dużym zainteresowaniem cieszą się także delikatne pierścionki zaręczynowe z morganitem, które zebraliśmy w naszej kolekcji Muscari.

Popularne - szczególnie w okresie Walentynek, są także pierścionki z rubinem. Rubin swą barwą i symbolik nawiązuje do miłości, namiętności i pożądania - nic więc dziwnego, że tak chętnie wybierane są jako pierścionki walentynkowe.  

Pierścionek z diamentem nie tylko na zaręczyny  

Pierścionek walentynkowy nie musi oznaczać zaręczyn. Złota biżuteria z diamentami, które dzięki swej symbolice trwałości związku i miłości zdają się idealnym prezentem dla ukochanej osoby, będzie świetnym upominkiem dla żony. 

Pierścionek z brylantem to niespodzianka, która sprawi obdarowanej damie ogromną przyjemność i będzie dowodem na jej wyjątkowe miejsce w życiu partnera. Jeśli pierścionek z diamentem trafi na palec narzeczonej, będzie nie tylko kolejnym dowodem miłości, ale także doskonałą parą dla pierścionka zaręczynowego.

Zaręczyny w Walentynki - 5 razy tak!

Podsumowując: czy zaręczyny w Walentynki to dobry pomysł? Zdecydowanie tak, gdyż:

  • 14. lutego to data, której nie da się zapomnieć, a symbolika miłości jaką wnosi, każdego roku będzie wspaniałym odzwierciedleniem Waszego uczucia.
  • Wbrew pozorom, w Walentynki łatwiej o zaskoczenie ukochanej. Wszak elegancka kolacja czy weekend we dwoje to plan, którego może się spodziewać. Co innego zaręczyny. :-) 
  • Romantyczna atmosfera sprzyja wyznaniom. Miłość aż unosi się w powietrzu!
  • Oferta jubilerów przed świętem zakochanych zdaje się wręcz adresowana do przyszłych narzeczonych, czyli bardziej pomocna w wyborze odpowiedniej biżuterii. Co więcej salony jubilerskie oferują różnorodne promocje – u Twojego Jubilera także proponujemy -15% na wybrane modele pierścionków z brylantami!
  • Zaręczyny to kolejny etap związku, który prowadzi do ślubu. Początek roku to idealny czas na rozpoczęcie jego planowania!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2023
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 514 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-06
Szybkość realizacji, jakość usługi i produktu, życzliwość i dostępność Sprzedającego zasługują na uznanie i polecenie! Dziękujemy firmie WĘC za pomoc, usługę grawerowania w błyskawicznym terminie, co pozwoliło nam obdarować Bliskiego w dniu jego święta.
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
pixel