Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego?

2008-02-02
Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego?
 

Wybraliśmy wspólnie ładny pierścionek z brylantem

Wszystko zapowiadało się, jak należy. Było to w pierwszym tygodniu stycznia. Jemu nie śpieszyło się z pójściem do Urzędu, bo przecież do lipca jest czas, a biorą cywilny bez wesela.

Dalej już chyba wiedzą Państwo, co się stało. W ciągu jednego dnia wszystkie media (ściągając od siebie oczywiście) podały, że w tym roku jest piękna data 07.07.07 ? szczęśliwa siódemka, dobry układ liczb i tym podobne historie.

Następnego dnia rozpoczął się szturm na Urzędy Stanu Cywilnego. Nawet nie zdążyliśmy zareagować No i nie będzie ślubu 07.07.07. Poradziłem mu, żeby oświadczył się jak najszybciej i zamówił 08.08.08 lub 09.09.09 (sierpień i wrzesień mają R w nazwie, więc zgodnie z tradycją). Ale to też nie jest takie pewne, bo Ci, co nie zdążyli na 07, na pewno już zaklepują się na 08 lub 09.

Oczywiście padł dowcip, że szkoda, że nie zdecydował się na 06.06.06. A dodam, że zawsze lubił nieco ostrzejszą muzykę. Doszedłem do następujących wniosków:

  • 1) Media mają ogromną siłę i są w stanie wmówić wiele
  • 2) Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz

To drugie sprawdza się zawsze. Niedługo Walentynki, czyli dobry moment na oświadczyny lub obdarowanie Lepszej Połowy jakimś eleganckim drobiazgiem.

W Walentynki jako jubiler jestem właśnie takim Urzędem z dobrą datą ślubu, bo mam spinki do mankietów, kolczyki, łańcuszki, pierścionki? A kwiaty są zbyt schematyczne i szybko wysychają.

Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz, żeby potem mieć spokój. Inaczej wyjdziesz na tym wszystkim, jak mój kolega z tymi zaręczynami. 14 luty tuż, tuż.

Wiecznie zakochany we własnej żonie,

Artur

Pokaż więcej wpisów z Luty 2008
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, sprawnie, dobra jakość
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
pixel