Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego?

2008-02-02
Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz! Dlaczego?
 

Wybraliśmy wspólnie ładny pierścionek z brylantem

Wszystko zapowiadało się, jak należy. Było to w pierwszym tygodniu stycznia. Jemu nie śpieszyło się z pójściem do Urzędu, bo przecież do lipca jest czas, a biorą cywilny bez wesela.

Dalej już chyba wiedzą Państwo, co się stało. W ciągu jednego dnia wszystkie media (ściągając od siebie oczywiście) podały, że w tym roku jest piękna data 07.07.07 ? szczęśliwa siódemka, dobry układ liczb i tym podobne historie.

Następnego dnia rozpoczął się szturm na Urzędy Stanu Cywilnego. Nawet nie zdążyliśmy zareagować No i nie będzie ślubu 07.07.07. Poradziłem mu, żeby oświadczył się jak najszybciej i zamówił 08.08.08 lub 09.09.09 (sierpień i wrzesień mają R w nazwie, więc zgodnie z tradycją). Ale to też nie jest takie pewne, bo Ci, co nie zdążyli na 07, na pewno już zaklepują się na 08 lub 09.

Oczywiście padł dowcip, że szkoda, że nie zdecydował się na 06.06.06. A dodam, że zawsze lubił nieco ostrzejszą muzykę. Doszedłem do następujących wniosków:

  • 1) Media mają ogromną siłę i są w stanie wmówić wiele
  • 2) Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz

To drugie sprawdza się zawsze. Niedługo Walentynki, czyli dobry moment na oświadczyny lub obdarowanie Lepszej Połowy jakimś eleganckim drobiazgiem.

W Walentynki jako jubiler jestem właśnie takim Urzędem z dobrą datą ślubu, bo mam spinki do mankietów, kolczyki, łańcuszki, pierścionki? A kwiaty są zbyt schematyczne i szybko wysychają.

Co masz zrobić kiedyś, zrób teraz, żeby potem mieć spokój. Inaczej wyjdziesz na tym wszystkim, jak mój kolega z tymi zaręczynami. 14 luty tuż, tuż.

Wiecznie zakochany we własnej żonie,

Artur

Pokaż więcej wpisów z Luty 2008
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 449 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-27
Artykuły w porządku. Niestety w pierwszej paczce brak jednego produktu. Po reklamacji dosłany bez problemów z przeprosinami. Szybką obsługa
2023-10-17
Odkrycie roku!!! Pierwszy zakup pod specjalne zamówienie. Extra fachowe doradztwo w sklepie stacjonarnym przez bardzo miłą Panią Anię. Te wszystkie "jubilery" w galeriach handlowych nieźle wykorzystują nieświadomych klientów. Polecam - cena killer do parametrów produktu - tu nie liczy się tylko próba złota, ale i czystość diamentów i ich barwa. Polecam dokształcić się zanim udasz się do A. W.K czy Y. Najlepszy jubiler w PL
pixel