Idealny prezent na I Komunię Świętą

2018-04-06
Idealny prezent na I Komunię Świętą

Jaki prezent na I Komunię Świętą dla dziewczynki?

Wybór prezentu na I Komunię Świętą dla dziewczynki to ogromne wyzwanie, nie tylko dla rodzica. Istotne jest, aby podarunek przypominał o tym ważnym dniu, ale także by był praktyczny. Dla dziewczynek najbardziej polecane są wszelkiego rodzaju wisiorki, jak na przykład wisiorek z białego złota w kształcie anioła lub wisiorek z białego złota z cyrkoniami. Jest to akcent, który będzie przypominał o tym doniosłym święcie, a jednocześnie będzie mógł być noszony także na inne okazje.

Decydując się na bardziej symboliczny prezent, warto zawrócić uwagę na bogatą ofertę medalików i krzyżyków. My szczególnie polecamy tradycyjny krzyżyk z żółtego złota lub medalik z żółtego złota z wizerunkiem Jezusa. Jest to prezent niezwykle doniosły i symboliczny – dzień I Komunii Świętej to najważniejszy czas dla młodego człowieka i rolą rodziców jest, by został on odpowiednio upamiętniony.

Chcąc zaakcentować ten dzień jeszcze mocniej, warto bliżej przyjrzeć się kompletom biżuteryjnym – pierścionkowi, kolczykom i wisiorkowi – z białego lub żółtego złota z diamentami.

Jaki prezent na I Komunię Świętą dla chłopca?

Jeśli chodzi o prezent na ten szczególny dzień dla chłopca, sprawdzonym podarunkiem są właśnie krzyżyki, jak na przykład franciszkański krzyż z białego złota lub coraz bardziej popularne – grosze na szczęście. My polecamy grosze w pełni zindywidualizowane, z wyrytym imieniem i datą I Komunii Świętej. Jest to niesamowity prezent, który na zawsze będzie już przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Również medaliki z żółtego złota z wizerunkiem Maryi lub medaliki z popiersiem papieża Jana Pawła II to oryginalny podarunek na ten dzień.

Młody człowiek zapewne dopiero po latach w pełni zrozumie tajemnicę tego doniosłego sakramentu. Niezwykle cenne okażą się dla niego wtedy wszystkie otrzymane przed laty podarunki. Będzie mógł wspominać ten czas z należytą doniosłością. Otrzymana biżuteria stanie się niesamowitą pamiątką na lata, a także pewnego rodzaju talizmanem na szczęście, być może przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 530 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-03
Klient informowany jest na bieżąco o każdym kolejnym etapie, aż do końcowego, a na wszelkie pytania otrzymuje natychmiastową odpowiedź. Zdecydowanie polecam.
2024-05-23
Prześliczny wisiorek tarcza z łańcuszkiem. Polecam
pixel