Ojczyzna przede wszystkim - propozycje biżuterii patriotycznej

2018-06-11
Ojczyzna przede wszystkim - propozycje biżuterii patriotycznej

Wisior z planem Warszawy


Powstanie Warszawskie jest jednym z tych wydarzeń na kartach historii Polski, które patrioci szczególnie chętnie wspominają, podkreślając bohaterstwo i waleczność Warszawiaków. Szlachetnym wyrazem szacunku dla Powstańców będzie noszenie symboli ich upamiętniających. Znakomitym wyborem jest chociażby srebrny wisiorek w kształcie planu Warszawy, udekorowany pozłacanym symbolem Polski Walczącej. Tych, którzy przywiązują uwagę do wyjątkowych detali, z pewnością spodoba się możliwość graweru własnego projektu z tyłu wisiorka.

Emaliowany sygnet z gapą 


Znakomitym pomysłem na wyrażenie własnego światopoglądu są też eleganckie sygnety. Wybierając biżuterię, warto zwrócić uwagę nie tylko na formę dodatku, ale też jakość kruszcu oraz precyzję wykonania detali. Każdą z tych cech spełnia sygnet ze złota zdobiony lotniczą szachownicą z czerwono-białej emalii oraz gapą, czyli odznaką między innymi pilotów czy nawigatorów wojskowych. Orzeł w locie, z wieńcem laurowym w dziobie, będzie po każdym spojrzeniu na dłoń przypominał o patriotycznych wartościach i zachęcał do ich kultywowania. Dzięki możliwości wygrawerowania napisu wewnątrz sygnetu, biżuteria może też być wyjątkowym pomysłem na pamiątkowy upominek dla ojca albo dziadka.

Spinki do mankietów z orłem


W biznesowej stylizacji również mogą pojawić się patriotyczne akcenty, takie jak chociażby spinki do mankietów o dyskretnie eleganckim charakterze. Te wykonane z najwyższej jakości surowców, białego i żółtego złota udekorowane polskim złotym orłem (https://www.wec.com.pl/product-pol-2666-Spinki-do-mankietow-z-zoltego-i-bialego-zlota-INSIGNE-SJSpM-13BZ.html) można nosić w pracy i na ważne wydarzenia, takie jak ślub. Subtelna faktura zjawiskowo odbija światło, przyciągając wzrok i stanowiąc dobry pretekst do rozmowy o tym, co najważniejsze – Ojczyźnie.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-23
Prześliczny wisiorek tarcza z łańcuszkiem. Polecam
2024-04-28
Wszytko super, dziękuję
pixel