Srebrna biżuteria „medyczna” z emalią, i nie tylko…

2012-10-15
Srebrna biżuteria „medyczna” z emalią, i nie tylko…
 

Ich zaletą jest to że nakładanie jest w miarę proste i szybkie, wadą natomiast mniejsza odporność na uszkodzenia. Dlatego przed wprowadzeniem do oferty wzięliśmy się za solidne ich testowanie. Okazało się że jest dobrze. Żaden z kilkunastu elementów nie uległ uszkodzeniu, w żadnym nie nastąpiły ubytki czy wykruszenia.

biżuteria medyczna

Breloki noszone z kluczami zużywały się standardowo (niekiedy nawet srebro było bardziej porysowane niż emalia), więc nic nie stało na przeszkodzie by znalazły się w asortymencie. Wyszło nam z tego na początek kilka wariacji.

biżuteria

Jak się je robi srebrne breloki?

Najpierw laserem w srebrnym elemencie wycinamy wcześniej przygotowany wzór. Powstaje wybranie które zalewane jest emalią. Następnie srebrne elementy są przenoszone do pieca, w którym następuje wypalanie emalii. Po wypaleniu powierzchnie są szlifowane i polerowane by nadać wyrobowi ostateczny wygląd.

Po wypaleniu powierzchnie są szlifowane i polerowane by nadać wyrobowi ostateczny wygląd.

srebrny brelok brelok z kotem brelok ze smokiem brelok z czaszką branzoletka grupa krwi
Pokaż więcej wpisów z Październik 2012
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 517 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, sprawnie, dobra jakość
2024-05-06
Szybkość realizacji, jakość usługi i produktu, życzliwość i dostępność Sprzedającego zasługują na uznanie i polecenie! Dziękujemy firmie WĘC za pomoc, usługę grawerowania w błyskawicznym terminie, co pozwoliło nam obdarować Bliskiego w dniu jego święta.
pixel