W pogoni za św. Walentym

2013-02-05
W pogoni za św. Walentym
 

Pierścionek zaręczynowy na walentynki

Mężczyzna – samiec alfa, wiecznie spóźniony i zapracowany, ulubiona rozrywka – spotkania z kolegami, wpatrzony i zakochany bez pamięci w telewizor w trakcie mistrzostw świata w piłce nożnej oraz 3x w tygodniu w swoją dziewczynę, ulubiona kuchnia – wszystko to, co wychodzi z rąk jego mamy.

Kobieta – samica alfa, perfekcyjna i punktualna do bólu, kiedy zaśpi, nadrabia stracony czas malując się w samochodzie, ulubiona rozrywka – spotkania z dziewczynami kolegów swojego chłopaka, wpatrzona w niego i zakochana w nim bez pamięci, ulubiona kuchnia- każda restauracja oddalona od domu jego rodziców minimum 10 km.

Jak dochodzi do połączenia tych dwóch światów? Co zrobić, aby pierścionek podarowany przez matkę chrzestną na komunię, zniknął któregoś dnia z jej stolika nocnego i zastąpił go pierścionek zaręczynowy?

Ile kobiet, tyle sposobów na przejęcie swego ukochanego z opiekuńczych ramion matki. Najbardziej znane i popularne to długie spacery kończące się przed witryną sklepu jubilerskiego i wypuszczanie powietrza ze znanym mu efektem dźwiękowym „echhhhh”, pozostawianie w jego ulubionych miejscach katalogów firmy „WĘC Twój Jubiler” lub opowiadanie o znajomym znajomych, który właśnie się oświadczył i jest najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. :)

Wszystkie Panie, które jeszcze nie dysponują naszym katalogiem, proszone są o kontakt mailowy ( sklep@wec.com.pl ), chętnie takowy podeślemy.

Zespół firmy WĘC-Twój Jubiler

Pokaż więcej wpisów z Luty 2013
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybko, sprawnie, dobra jakość
2024-04-23
Bardzo dobra i szybka pomoc w zamówieniu. W 100 % zgodna z moją prośbą. Wszystko perfekcyjnie!!!
pixel